Pozsonyi Kisvendéglő Budapest
1137 Budapest, Radnóti Miklós u. 38.

Pozsonyi Kisvendéglő Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Pozsonyi Kisvendéglő Budapest vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
6 főre foglaltunk asztalt, amit meg is kaptunk. A leadott rendelésre elég sokat vártunk, amikor kihozták kiderült, hogy az egyik tételt nem készítették el. Az ételek jók voltak, de egy 2200Ft-os marhapörkölthöz egy 800Ft-os nokedli szerintem kicsit túlárazott. Hangulatos, hogy a leves csésze méretű kopott kislábosban szolgálják fel, de nem tudom mennyire higiénikus!

Ivánséf TOP fotófeltöltő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
Már számtalanszor jártam itt, és a remek konyha miatt esett újra a választásunk ide. Az unokahugom volt itt Londonból a családjával, és tartottuk meg a születésnapját. Csodás választék volt és remek hangulatban ebédeltünk. Természetesen a szokásos maceszgombóc leves, mindenkinek bejött, azután nekik egy 2sz.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Egyszer -évekkel ezelőtt- véletrenre tértünk be és már hallottunk is róla. Azóta többször voltunk itt ebédelni, közmegelégedésre. Legutóbb József napon frissensültet ettünk, az mindig jó. A hagymás rostélyos puhára a lyoni hagyma ropogósra volt elkészítve, ízlett. Árban is mindig megfelelő, a foglalt asztalra nem kell várni.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
Több ízben jártam már itt, utoljára egy hete. Asztalt érdemes előre foglalni, mert különben nehéz helyet kapni. Igazi kisvendéglő, amolyan retro hangulata van. Kockás terítő, szívélyes kiszolgálás, mosolygós pincérekkel. Nagyon ízes, házias ízekkel szolgálnak, a megrendelt fogás igazi íz-élmény. Javaslom az éhesen érkezést, mert emberes adagok érkeznek a tányéron, finom illatok kíséretében.

esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap délben jártam itt a párommal, amikor szinte tele volt az étterem. A lenti részre előre kell asztalt foglalni, szerencsére a fenti részen volt 1 szabad asztal. Itt fent a kiszolgáló hölgy egyedül volt, és meg nem állt, ennek ellenére kedves, mosolygós volt. Úgy láttam nem rajta múlt, hanem a konyhán, hogy az ételt az érkezésünk után 1 órával kaptuk meg!

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az utóbbi 2-3 évben egyik kedvenc éttermünk lett a Pozsonyi Kisvendéglő,évi 5-6 alkalommal tartottuk itt baráti találkozóinkat. Eddig minden esetben pozitív élményektől kísérve. Egy kellemes hangulatú,ízletes ételeket kínáló,többnyire barátságos kiszolgálást nyujtó kisvendéglőt ismerhettünk meg. Az adagok bőségesek,a választék széles skálán mozog, az ízek jók.

Ivánséf TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma, ismételten ezt az éttermet kell említenem. A klarinétművész fiam, másfél hónap után jött haza Amerikából, és a találkozás miatt és a vacsoraidő miatt is örömmel volt együtt a családom. Én a szokásos maceszgombóc húslevest ettem, talán már féltucatszorra, mert isteni. Az unokám, babgulyást, mert az a kedvence, a fiamék meg brassóit, amit szintén jól csinálnak.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kedves barátunk meghivására egy kitünö ebédet ettünk a számunkra eddig ismeretlen vendéglöben, Csülök pékné módra. A kétszemélyes tál 4 személynek is elegendö lett volna, de a maradékot kivánságra becsomagolják. Finom burgonya, sok savanyuság, remek, szaftosra sütött bacon és hagyma, izletes volt minden szép tálalással.

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Volt kollégákkal tartottunk itt karácsonyi összejövetelt. Egy kis vacsora és szerény alkohol fogyasztás történt. A hely meglepően barátságos volt, mintha pont erre találták volna ki. Az alsó rész tömve volt, de az emelet csendes kis magányába várt. Az árak és az ételek rendben voltak. Amennyire egyszerű annyira különleges élmény volt.

tarhonya TOP szállásértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Május 1-jén jártunk a vendéglőben, nem először. Most sem csalódtunk. Amikor beléptünk nem volt üres asztal, de a felszolgáló hölgy 2 perc alatt kerített. A kiszolgálás udvarias, kedves volt. A sztrapacska nagyon finom volt, az adag bőséges, különösen tetszett, hogy kis piros lábosban szolgálták fel. A kis piros bográcsban tálalt babgulyásból nem sajnálták ki a húst, finom sűrű volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
2 nap/1 éjszaka 10.737 - 64.306,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2021.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.702 - 17.554,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.165 - 9.852,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2020.12.05.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, parkolással
2020.10.01. - 2020.11.30.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 5.766 - 42.721,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.20. - 2021.10.31.
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.27.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.10.31. - 2021.01.31.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 24.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.

Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)

Pozsonyi Kisvendéglő BudapestX