Ramenka Budapest

Wellness élmények
Ensana Thermal Hévíz

Ramenka Budapest vélemények

Szörnyű 2023. december 2.barátokkal járt itt
Sajnálatos hogy az a étlapon nincs semmi tájékoztatás az allergén összetevőkről!!!
Még tetézi a próblémát ,hogy az asztaltársaságomban mindenki szörnyű hasmenést kapott!
Lehetséges az alapanyagok rossz (lejárt) minősége okozta .
Így én senki másnak nem ajánlom ezt levesezőt!!!!!!!!
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2021. június 13. járt itt
Rengeteget hallottam már a helyről, sokan dicsérték. Szóval akkor térjünk be, együnk, és lássuk mit is kínál a Ramenka levesező. Miután megérkeztünk, hamar felvették a rendelésünket, majd egy ablak előtti asztal elé ültünk, ahonnan ráláttunk a Kazinczy utca forgatagára. Szemrevételeztem az evőeszközöket, evőpálcika vagy egy mini fa merőkanál.
Gyenge 2017. január 15.a párjával járt itt
Egy téli délután tértünk be a Ramenkába. Mind a hely, mind az ételek színvonala rengeteget romlott legutóbbi ottlétünk óta. A falakon, az ablakokon folyik a nedvesség, a vendégtérben üzemelő páraelszívó nem birkózik meg vele. A falak penészesek, az asztalon nincs szalvéta, a padló mocskos, sáros. Sajnálom, hogy nem fordultunk ki azonnal.
Gyenge 2016. december 28.egyedül járt itt
A Ramenkáról eddig a legtöbb értékelésben csupa jót olvastam. Régóta szerettem volna már itt enni egy jó ramen levest, több alkalommal, amikor erre jártam a Kazinczy utcában, telt ház miatt esélytelennek tűnt a bejutás, így inkább a környékbeli többi helyen ettem, szerencsére itt elég sok a lehetőség, nem is rossz helyek.
Ramenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - BelsőRamenka Budapest - EgyébRamenka Budapest - BelsőRamenka Budapest - MosdóRamenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - BelsőRamenka Budapest - EgyébRamenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - Étlap/itallapRamenka Budapest - Külső képRamenka Budapest - Külső képRamenka Budapest - BelsőRamenka Budapest - BelsőRamenka Budapest - Külső képRamenka Budapest - Étlap/itallapRamenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - Külső képRamenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - BelsőRamenka Budapest - Külső képRamenka Budapest - Külső kép
2016. május 19.a párjával járt itt
Ramenka,itt a léd a tét, az én-levesimádó és a távol keleti kultúrát mélységesen tisztelő-olvasatomban,Leveske(ramen=leves, ramenka=leveske. . . )Ennek megfelelően előre koplaltatott,és semleges érzetű várakozással(szívemben,-lelkemben-és gyomromban)tértünk be menyasszonyommal az "első blinkre" inkább egy állatorvosi műtő hangulatát idéző maximálisan - minimalista leves bárba.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be erre a pici, de kellemes helyre. Mivel már késő volt, jóval 9 óra után, a pult mögött álló fiúk kellőképpen fáradtak voltak már, de ennek ellenére kedvesek, segítőkészek voltak. A ramen nagyon ízlett, kifejezetten a házi tészta az, ami nagyon finom volt benne!
Átlagos 2015. október 5., kollégákkal járt itt
Sok jót olvastam a Ramenkáról több helyen is. Nekem annyira nem jön be. Számomra személytelen, hideg (nem a leves), nyers, barátságtalan, túl hangos a zene (elektronikus).
Ramen leves: gluténmentes tésztával,tengergyümölcseivel (2700.-Ft).
tálalás: 5* ,Íz:3*, hangulat:3*.
Ramenka Budapest - Étel/italRamenka Budapest - Étel/ital
2015. október 1.barátokkal járt itt
Pici hely a nyüzsgő Kazinczy utcában. Letisztult vonalú, minimalista berendezés. Fiatal, kedves szakácsok - tőlük kell a pultnál rendelni, majd az étel elkészültekor kihozzák az asztalhoz. A ramen levest több fajta betéttel is lehet kérni, császárhús, csirke, marha, rák. . . Mi a rákosat kóstoltuk.
2015. február 12.a párjával járt itt
Már régóta szemeztem a étteremmel, nagy elvárásaim voltak egy aprócska helytől. Maga a helyiség kicsi, letisztult és hangulatos, főleg a székei. A kínálat hasonlóan kicsi, de amit készítenek, azt szívvel és odafigyeléssel teszik. Összességében igen pozitív élmény volt. A ramen finom volt, kiadós és friss.
Kiváló 2014. december 10.családjával járt itt
A Ramenkanak jó a sajtója, nem véletlen, hogy már célba vettük egyszer, de nem volt elég hely. Valójában nem is volt baj, hogy továbbmentünk, társaságunk egyik tagja igencsak elégedetlenkedett volna a csekély választék miatt. Most jobb társat találtam a „teszt” céljára, aki éppen annyira díjazta a helyet, mint én.