REBEL Burger & More - Király utca Budapest

3,3
gyorsétterem, kávézó - kávéház, hamburgerező
REBEL Burger & More - Király utca Budapest
REBEL Burger & More - Király utca BudapestREBEL Burger & More - Király utca Budapest

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Nem csak a 20 éveseké a világ
Nem csak a 20 éveseké a világ
Szalajka Fogadó Szilvásvárad
59.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel

REBEL Burger & More - Király utca Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 4.egyedül járt itt
Nemrèg tèrtem be. Elèg dràga hely a sok külföldi miatt ès mert exkluziv helyen van. A burgereidet te állithatod össze. Vannak mexikói kaják is. Sajtburgert ettem marhahús pogàcsàból. 1300 ft volt plusz a sajt 300. Ha jól emlékszem a sültkrumplièrt 600 ft kellett fizetni. Elèg dràga.
2018. június 3., kollégákkal járt itt
A 2016-os látogatás gyenge eredménye nem tudott eltántorítani attól, hogy ne adjak még egy esélyt a helynek, amely amúgy továbbra is töretlen népszerűségnek örvend, legalábbis a fiatalabb korosztályú külföldiek körében. Hatalmas alapterületen a Király utca elején évek óta működnek.
REBEL Burger & More - Király utca Budapest - Külső képREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étel/italREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étel/italREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étel/italREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étel/italREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étel/italREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étlap/itallapREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étlap/itallapREBEL Burger & More - Király utca Budapest - EgyébREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Külső képREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Külső képREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - BelsőREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Külső képREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Külső képREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étel/italREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Külső képREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2018. április 7.a párjával járt itt
Elmondhatom, hogy lassan az összes kézműves hamburgerezőben jártam Budapesten. Jobbnál-jobb műveket kóstoltam, és szomorú is lettem, amikor kiderült, búza intoleranciám van. Felcsillant hát a remény, ennek a kézműves hambizónak a menüjét láttán! Van gluténmentes hamburger(ami feltételezi a búzamentességet)!
REBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étel/ital
Gyenge 2016. október 3., kollégákkal járt itt
Minden szempontból csalódást keltő hely, pedig felkapottnak és népszerűnek látszik, amikor erre jártam, mindig láttam benn több-kevesebb vendéget. Talán ezzel a népszerűséggel élnek vissza, de úgy gondolom, a Király utcabeli erős konkurenciában előbb-utóbb ez vissza fog ütni, vagy csak idealista vagyok. . .
2016. augusztus 20.barátokkal járt itt
Ma este tértünk be ide tüzijáték előtt. Gondoltam készitek ugymond egy saját burgert. Az ételre sokat kellett várni. A kiszolgálás undok volt és barátsagtalan. Az étel hibátlan és izletes volt viszont köret nélkül kicsi volt az adag ráadásul kicsit drága volt. Csak a burger 2300 forint volt. Italt és köretet nem vettem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 29.a párjával járt itt
Street food-jellegű étterem, így a kiszolgálás, hangulat iránti elvárásaink nem voltak túl nagyok. A fatálca, amin a hamburger érkezett, még tetszett is. A hamburgerben a hús tényleg jó, de a briós jellegű zsemle túlsütött (nemcsak a mienk, már a várakozás alatt feltűnt). A hús mellé lehet válogatni, extra feltéteket - indokolatlanul drágán. A hamburger pedig nem csak hús és zsemle. . .
Szörnyű 2015. december 20.barátokkal járt itt
Kedvelem az új, kézműves hamburger irányzatot, de ez a hely. . . Belépsz, semmi iránymutatás, mi hogyan lenne. Beállsz egy félkör alakú tömeg szélére, összevissza adja le mindenki a rendelést. A recepciós/pincér kislány random fogadja a megrendeléseket, sokan morognak, de mindegy. 11-ik perc: apad a "tömeg", 3 olasz srác jön és utána mi.
Kiváló 2015. március 8.családjával járt itt
Négy gyerkőccel mentünk kipróbálni , milyen is a streetfood egyik ékköve. Nem kellet csalódnunk!!
Mivel sokan vagyunk;) szinte mindegyik hamburgert kipróbáltuk és se ízben ,sem mennyiségben ,sem minőségben nem találhatunk ellenfelet ebben a kategóriában!!
Jó szível ajánljuk mindenkinek!
REBEL Burger & More - Király utca Budapest - Egyéb
2014. december 19.barátokkal járt itt
A Burger Marketben nagyon jó volt a hamburger. Úgyszólván kifogástalan. Húst sütni sokfelé tudnak, de itt a zsömle is úgy volt könnyed, hogy nem hajazott a McDonalds-Burger King vonalra. Tartanak kiváló kézműves söröket, amihez műanyagpoharat adnak. A kiscsajtól kérdem, hogy tud üvegpoharat adni, mondja „igen”.
REBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étel/italREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étel/italREBEL Burger & More - Király utca Budapest - Étlap/itallap