Rétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest

Fodor Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Fodor Hotel Gyula

Rétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest vélemények

Szörnyű 2019. április 8.egyedül járt itt
Helyes kis rétes bolt pocsék kiszolgálással.
A kisasszonyra ráferne egy továbbképzés arrol, hogyan legyen segitokész, udvarias és hogyan udvozolje az uzletbe belépo vendéget!
Borzalmas kiszolgálásban volt részem, annak ellenére, hogy nagyobb mennyiséget vásároltam a kulfoldon élo rokonoknak és ismerosoknek.
Legkozelebb nem itt veszem meg a megrendelt rétest.
2018. november 2.egyedül járt itt
Az itt olvasott vélemények vezettek oda, hogy kipróbáljam ezt a rétesboltot, a bérbe adott lakásom közelében van, korábban már gyakran elmentem előtte. A kiszolgálás kedves és informatív, a választék kisebb, mint a korábbi értékelők látogatása idején, de azért 8-10 féle rétes volt.
Átlagos 2018. szeptember 28.egyedül járt itt
A Vas utca elején mindig működött néhány „evőhely”, nevük és jellegük gyakran változott. Nem tudom, a Rétesbolt mióta van itt, én csak most fedeztem fel. Sokféle rétest készítenek, a kiszolgáló hölgy szerint százéves receptúra alapján, és a hagyományokon nem szándékoznak változtatni.
Rétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Külső képRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - EgyébRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - BelsőRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Étel/ital
2017. január 22.egyedül járt itt
Több mint 90 éves múlttal büszkélkedő réteses a Vas utca és a Rákóczi út sarkán, bár igaz, hogy az 1926-ban megnyitott első rétesező nem itt, hanem a Lehel utcában található, ez a 2. egységük. Hagyományos, kézzel készített réteseiket összesen 17 ízben kínálják, ottjártamkor 13 ízt találtam.
Rétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Külső képRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Étlap/itallapRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - BelsőRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Étel/italRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Étel/italRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - BelsőRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Étel/italRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Étel/italRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - BelsőRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Mosdó
Átlagos 2017. január 15.egyedül járt itt
A rétesek világában kedvencem a mákos, de azon belül különösen azok, ahol a mák édességét valami savas gyümölccsel ellensúlyozzák. Talán a legjobb ezek közül a meggyes mákos, de jó az almás mákos (végül is a flódni is erre épül, csak kiegészül az ízkép a dióval), a tökös mákos.
Rétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Külső képRétesbolt Anno 1926 - Vas utca Budapest - Étel/ital