Riso Ristorante & Terrace Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.18-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs

Riso Ristorante & Terrace Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 25.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártam az elmúlt időszakban - a családommal is- feleségemmel e kifogástalan helyen.
Kiváló 2022. február 27.barátokkal járt itt
Olasz étterem a budai várban? Szerintem jó ötlet, ne csak a magyaros és a nemzetközi egyenkonyhát nyomjuk. Valószínű, mások is így gondolják, mert péntek délután is tele volt ebéd és vacsora idő között, helybeliekkel és turistákkal. Risotto. Sokan mondják, hogy jó-jó, ez valami úri huncutság, egye más. Tessék kipróbálni!
Kiváló 2022. február 5.egyedül járt itt
Elhelyezkedéséből adódóan nagyon kedvező adottságú, igen hangulatos olasz étterem csodálatos kerthelyiséggel a budai vár lábánál. A Széll Kálmán térről pár perces, de kaptatós sétával könnyen elérhető. De jó hír, hogy utána teli hassal lejtőn lefelé lehet sétálni-gurulni-ereszkedni, kinek hogy sikerül.
Riso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - Külső képRiso Ristorante & Terrace Budapest - Külső képRiso Ristorante & Terrace Budapest - Külső képRiso Ristorante & Terrace Budapest - Étlap/itallapRiso Ristorante & Terrace Budapest - Étlap/itallapRiso Ristorante & Terrace Budapest - Étlap/itallapRiso Ristorante & Terrace Budapest - Étlap/itallapRiso Ristorante & Terrace Budapest - Étlap/itallapRiso Ristorante & Terrace Budapest - Külső képRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - Külső képRiso Ristorante & Terrace Budapest - Külső képRiso Ristorante & Terrace Budapest - Külső képRiso Ristorante & Terrace Budapest - Étlap/itallapRiso Ristorante & Terrace Budapest - EgyébRiso Ristorante & Terrace Budapest - Étlap/itallapRiso Ristorante & Terrace Budapest - Külső képRiso Ristorante & Terrace Budapest - Külső kép
Kiváló 2021. november 30.családjával járt itt
Ha ünnepelni akartok, finom ételekkel és jó arc felszolgálókkal, én mindig a Risot választottam eddig. Szerencsére még nem hagytak cserben
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 22.gyerekekkel járt itt
Egy nagy családi ünneplés: születésnap és három névnap alkalmából gyűltünk össze a Risoban. Pontosan érkeztünk, ám pár perces késése volt a család egy részének. Udvarias, ugyanakkor barátias fogadtatásban volt részünk. A pincérek rendkívül türelmesen várták a döntésünket.
Átlagos 2017. június 8.barátokkal járt itt
Ahhoz képest, hogy milyen elegáns körzetében van a városnak, nem èrződik az árakon. Ajánlom romantikus vacsrához, de akkor számolni kell azzal, hogy a kétszemélyes asztalok olyan közel vannak egymáshoz, hogy jobbról, balról halljuk mások romantikus beszélgetését. Ajánlom baráti összejövetelekhez is, de kiemelt helyen lèvèn vidéki ismerős megvendégeléséhez.
Riso Ristorante & Terrace Budapest a térképen
1012 BudapestLovas út 41.
• terasz, gyermek játszótér, SZÉP Kártya-elfogadás
H-V