Rozmaring Vendéglő Budapest

Rozmaring Vendéglő Budapest
Rozmaring Vendéglő BudapestRozmaring Vendéglő Budapest
Rozmaring Vendéglő BudapestRozmaring Vendéglő Budapest

Rozmaring Vendéglő Budapest bemutatkozása

Vendéglőnk a Duna partján, gyönyörű zöldövezeti parkosított
környezetben, kiváló parkolási lehetőséggel várja vendégeinket.
Különleges igényességgel kialakított kert, terasz, belső tavacska és
fahíd teszi egyedivé és hangulatossá vendéglőnket.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Rozmaring Vendéglő Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Szörnyű 2014. november 26.barátokkal járt itt
Barátom ötlete alapján kerestük fel a helyet. Gyönyörű fekvésű objektum a Duna partján, szemben a margitszigeti víztoronnyal. A beltér átlagosan magyaros. A fogadtatás kedves, udvarias csakúgy, mint a kiszolgálás. Az italválaszték jól összeválogatott, bőséges. Az étlapon már gyanús volt a túl sok féle étel, abból általában nem sok jó sül ki.
Rozmaring Vendéglő Budapest - Étel/italRozmaring Vendéglő Budapest - Étel/italRozmaring Vendéglő Budapest - Étel/italRozmaring Vendéglő Budapest - Étel/italRozmaring Vendéglő Budapest - Étel/italRozmaring Vendéglő Budapest - Étel/ital
Gyenge 2017. május 20.barátokkal járt itt
Ilyen csapnivaló ételeket ritkán mernek felszolgálni! Pácolt oldalas ami száraz és egyben zsíros, magyarul korábban készült és megszáradt és mg túl is volt sütve, ami vághatót találtam az meg zsíros volt, fogas az meg rossz ízű és állott volt, ja desszert a somlói erős megcsúfolása! ! !
Gyenge 2015. május 11.családjával járt itt
Ballagási vacsorán jártunk, több hasonló foglalás is volt egyszerre az étteremben. Ennek megfelelően mindenre várni kellett - nem is keveset. A levesek finomak voltak, de túl sósak. A főételes vegyes tálnak nem volt koncepciója, nagyon sokféle hús és köret került rá teljesen össze-vissza módon, kihűlve, kiszáradva, át nem gondolt adagokban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. március 3.a párjával járt itt
Sajnosnem lesz 1 pozitiv értékelés sem ,nagyon elégedettlenek voltunk a párommal és jó pár vendég is osztaná a véleményünket akik szintén fintorogtak. Vasárnap ebéd idő volt kb 2kor. zárt teraszon ültettek le hideg volt és pluszba 1 hangos szülinapos társaság volt a helységben ,nem ajánlottak fel más helyet .
Gyenge 2014. december 27.családjával járt itt
Szép helyen van, viszonylag nagy vendégmozgással. Családdal mentünk, hogy kipróbáljuk nyáron. A kiszolgálás furcsa volt. Nem igazán lehetett kérdezni, és nem is adtak választ. A másik asztalnál többek visszaküldték az ételt. Nálunk nem volt vele gond, de lassú volt a kiszolgálás, és nem feltétlenül volt biztos a pincér, hogy mit rendeltünk.
Rossz hangulatban mentünk el onnan.
Átlagos 2024. február 1.gyerekekkel járt itt
Néhányszor már jártam itt, jó emlékeim maradtak a helyről, ezért egyeztem bele, hogy itt tartsuk lányom születésnapját. Az ételek - amelyekre amúgy igen sokat kellett várnunk -, most sajnos egy közepes menza szintjén mozogtak. Csomós rizs, hideg köret, rágós, kiszáradt húsok, másodosztályú frissességű limonádé - hirtelen ennyi jut eszembe.
Átlagos 2017. április 4.családjával járt itt
Családommal jártunk az étteremben. A környezetbe nagyon könnyen beleszeret az ember, mert valóban csodálatos. Az ételek és a felszolgálás átlagos szintűnek nevezhető. Az ételek mennyisége rendben volt, a magyaros jellegnek nagyjából megfelelt. A felszolgálók szakmai színvonala lehetne magasabb.
Egységében minden rendben volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Átlagos 2016. október 8.családjával járt itt
A Duna partján található étteremhez tartozik egy nagyon szép és kellemes, kis kerti tóval és azon átívelő hidacskával rendelkező kerthelyiség, valamint egy, a Dunára és a Margit-szigetre néző terasz is. A kellemes környezet volt az, ami miatt ezt az éttermet választottuk. Előző nap foglaltam asztalt.
Rozmaring Vendéglő Budapest - Étel/ital
2023. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Négy felnőtt és egy gyerekkel ebédeltünk, az ebéddel és a kiszolgálással meg voltunk elégedve. A fizetésnél megkérdeztem, hogx a számlában benne van-e a szervízdíj. A pincér azt válaszolta, hogy nincs. A számla 22. 000 ft. volt. A szokásoknak megfelelően 10% borravalót 2. 000 ft-ot adtam.
2019. augusztus 1., üzleti partnerrel járt itt
Céges munkaebéddel kapcsolatosan járunk az étteremben. Az étterem könnyen megközelíthető, kultúrált parkolási lehetőséget biztosító hangulatos helynek ígérkezett, ezért választottuk ezt az éttermet. Nem okozott csalódást, kedves fogadtatást követően csendes nyugodt körülmények között tudtunk megbeszélést tartani, majd ebédelni.
Rozmaring Vendéglő Budapest a térképen
1036 BudapestÁrpád fejedelem útja 125.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető
magyar