Rudas Restaurant & Bar Budapest

Két Korona Hotel Balatonszárszó

Rudas Restaurant & Bar Budapest vélemények

2082
2022. május 16.egyedül járt itt
Ma, mielőtt nekiláttam volna csúcsot támadni a Gellérthegyen, ide vetődtem be ebédelni. Kicsit keveregtem a Döbrentei téren, hogy esetleg ott, de aztán nem volt annyira vonzó, hát átjöttem ide. A rakpart felől, az utcáról van egy ajtó, hogy cipőben, száraz gatyában itt lehet bejönni enni.
Rudas Restaurant & Bar Budapest - EgyébRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - MosdóRudas Restaurant & Bar Budapest - MosdóRudas Restaurant & Bar Budapest - Étel/italRudas Restaurant & Bar Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. február 18.barátokkal járt itt
Az egész délutáni fürdőzés után este ettem volna valamit. A választék nem nyerte meg az ízlésemet, mert csupa különleges étel volt. Végül egy gulyáslevest választottam, melynek sem a mennyiségétől, sem az ízétől nem voltam elragadtatva.
A kiszolgálás megfelelő volt, a hely igényes kialakítású és a panoráma gyönyörű. Nyilván az árak ennek tudatában lettek kialakítva.
Szörnyű 2019. július 29.egyedül járt itt
A Rudas Fürdőben való felfrissülést és relaxálást követően adódott, hogy a vele egy épületben lévő Rudas Étteremben egyek valamit. Az elhelyezkedés páratlan, közvetlenül a Duna partján, a Gellért-hegy lábánál, egy igényesen felújított épületben található.
Rudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - Étlap/itallapRudas Restaurant & Bar Budapest - Étlap/itallapRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - Étlap/itallapRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. július 16.családjával járt itt
Igazán pompás helyen fekszik, a Rudas fürdő végén, tetején. Akár át is lehet járni a fürdőből. Mi a kinti asztalt foglaltuk le, így tökéletes kilátás nyílt a Dunára, Pestre, szinte az egész városra. Okosan van megoldva, mert egy egész magas üvegfal van korlátként a terasz szélén, így nem hallatszik be a város zaja.