Rudas Restaurant & Bar Budapest

2021.12.30-ig
Komo-Sky Panzió és Élménycentrum Dunavarsány
13.300 Ft / fő / éj-től reggelivel

Rudas Restaurant & Bar Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. február 18.barátokkal járt itt
Az egész délutáni fürdőzés után este ettem volna valamit. A választék nem nyerte meg az ízlésemet, mert csupa különleges étel volt. Végül egy gulyáslevest választottam, melynek sem a mennyiségétől, sem az ízétől nem voltam elragadtatva.
A kiszolgálás megfelelő volt, a hely igényes kialakítású és a panoráma gyönyörű. Nyilván az árak ennek tudatában lettek kialakítva.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67839 feltöltött kép
Szörnyű 2019. július 29.egyedül járt itt
A Rudas Fürdőben való felfrissülést és relaxálást követően adódott, hogy a vele egy épületben lévő Rudas Étteremben egyek valamit. Az elhelyezkedés páratlan, közvetlenül a Duna partján, a Gellért-hegy lábánál, egy igényesen felújított épületben található.
1Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Rudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - Étlap/itallapRudas Restaurant & Bar Budapest - Étlap/itallapRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - BelsőRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - Étlap/itallapRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső képRudas Restaurant & Bar Budapest - Külső kép
Még több kép (10 db) >>
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. július 16.családjával járt itt
Igazán pompás helyen fekszik, a Rudas fürdő végén, tetején. Akár át is lehet járni a fürdőből. Mi a kinti asztalt foglaltuk le, így tökéletes kilátás nyílt a Dunára, Pestre, szinte az egész városra. Okosan van megoldva, mert egy egész magas üvegfal van korlátként a terasz szélén, így nem hallatszik be a város zaja.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás