1075 Budapest, Károly körút 5/a

Wellness csomagok Budapest városában

Star Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest vélemények

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Nekem útba esik. Ma is itt ebédeltem. Gulyás leves pitával, kis adag muszaka rizzsel. Na, és természetesen egy kis török tea. Rendben volt mindegyik. A szokásos, megbízható minőség. Szokatlan volt viszont a rendkívül kedves, figyelmes kiszolgálás. Egy idősebb és egy fiatalabb hölgy leste mosolyogva a kéréseim. (Férfiaknál inkább az unott és/vagy morcos típus volt a jellemző.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Török gyorsétterem, gazdag választékkal. Az ételek ízletesek, az adagok megfelelőek. Borjúpörköltet ettem, meg voltam elégedve vele. A kiszolgálás udvarias. Zavaró volt viszont, hogy a magánéletüket a vendégek előtt tárgyalták. A tisztasággal sem voltunk megelégedve. Végig a szomszéd asztalon volt az előző, balhés vendég által összeszórt ételmaradék és teríték.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
Azért ajánlanám, ha igen, mert színház után (most hosszú volt a darab nagyon) nagyon kevés hely van már nyitva, ahol még enni lehet valamit. Ez itt egy világváros, éjfél van, megyünk erre meg arra, de végül ezt találtuk meg és nem is bántuk. Igaz, hogy már sok étel fogytán volt, nem volt tömve a pult, de azért elég sokféle falat akadt még.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Rekkenő hőség Budapesten. . Menjünk az simert étterembe- volt a jelszó. Délután háromkor még sok féle étel közül tudtunk válogatni. . Tömeg már nem volt, a menüt választottuk pita - és kóla 1050 ft-ért . . Az aztalok tiszták voltak, az étel jó volt. . Az e,mber ugye elmegy ilyenkor - valahová. . hát a csap szétszerelve, a szappantartó nem működik.
Cegléd
Gyöngyös

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 21.
A Károly körút és a Dohány utca sarkán régóta működő, elég nagy alapterületű török gyorsétterem. A kínálatban a sok helyütt megszokott, klasszikus török gyorskaják szerepelnek. Az elmaradhatatlan gyros és falafel pitában vagy tálban, menüben szénsavas üdítővel, sült tejberizs, saláták. Töltött szőlőlevelet és tojásos salátát ettem.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermek játszótérrel, kültéri sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.06.01.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, desszerttel, Medvepark belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.18. - 2020.08.24.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.12.20.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.355 - 65.560,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.523 - 21.181,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.03.16.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness reggelivel
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Star Kebab Török Étterem - Károly körút BudapestX