Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest
1091 Budapest, Üllői út 149.

Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest a térképen

Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Évek óta működő, közkedvelt, önkiszolgáló, gluténmentes étterem az Ecseri úti metrómegálló közvetlen közelében, az emblematikus toronyház földszintjén, ahol a 90-es években - főiskolai diákéveim idején - egy talponálló kocsma üzemelt (legalábbis mi az iskolatársakkal csak inni jártunk ide), csak "A Torony" néven emlegettük.

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
Az adagok egyre kisebbek, gyakran ízetlenek, langyosak, túlárazottak, akár egy natúr rizsköret is. A grill zöldség túl olajos, egynemű. édesburgonya köret majd 800-ért, cserébe néhány pálcika a tányéron. Finom volt, de ennyiért félreáll az ember szája. Szép törekvés a minden mentesség, de nem árt az óvatosság. Az alkalmazottak sokszor nincsenek tisztában vele, mi miből készül.

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Régen ezen a helyen Torony néven egy önkiszolgáló és egy fapados étterem állt. Mai állapotában szép tiszta, sokféle ételt lehet kapni. Nagy a sütemények és pudingok választéka. Ezek az sornak az ételkiadó sorral szembeni oldalán plexi ablakos szekrényekben vannak. Az adagok sajnos kicsik, és ízetlenek. Az asztalok agy L alakú keskeny világos teremben szoronganak.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakori vendég vagyok itt, lisztérzékeny lévén nincs sok lehetőség étteremben enni, ezért nagy öröm volt, amikor megnyílt a hely. Minden allergén infó fel van tüntetve az ételeknél, ami nagyon jó. Azért adtam "csak" jó értékelést a helynek, mert van pár negatívuma:
-Szuper, hogy nagy választék van, DE aki lisztérzékenység mellett laktózérzékeny, vagy tejallergiás, annak alig van választási lehetősége, mert 10ből 9 étel tartalmaz tejfehérjét.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szederinda éttermet már a megnyitása óta ki akartam próbálni, de valahogy mindig elmaradt. Minden tekintetben hiánypótló, egyrészt glutén- és „mindenmentes” étterem kevés van a városban, másrészt a környéken végképp nincs semmi, ahol egy tál meleg ételhez juthatna az ember. Klasszikus önkiszolgáló, mindenki oda ül, ahol egy szabad széket talál.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.01.03.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.12. - 2020.03.15.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.564 - 28.733,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.02.28.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.13. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem BudapestX