Tanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest

4,2
étterem
Tanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest
Tanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont BudapestTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
2026.01.08-ig
Hotel Azúr Siófok

Tanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest vélemények

Kiváló 2016. november 14.a párjával járt itt
Kellemes ebédélményben volt részünk. Asztalt foglalatunk bár meglepetésemre az étterem nem volt félig sem. Így szerencsére a párom jelentős késése nem okozott problémát. Nagyon előzékeny, kedves, segítőkész volt a személyzet. Nem voltak tolakodóak de mindig ott voltak amikor szükség volt rájuk. Amint kifogyott a vizespohár töltöttek egyből.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2016. július 5.barátokkal járt itt
A Tanti azon Michelin-csillagos helyeink egyike, ahol délben menüt ehetünk, igencsak baráti áron. Már nagyon vártam az alkalmat arra, hogy kipróbáljam az étterem konyháját. A Tanti, mint véletlenül megtudtam, a Bortársaság tulajdonában van. Egy okkal több a kötődésre.
Tanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étlap/itallapTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - MosdóTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étlap/itallapTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Belső
Átlagos 2016. május 17.egyedül járt itt
A hazai Michelin csillagos éttermek közül már sikerült eljutnom a Borkonyhába, az Onyxba és a Costes Downtownba is, s a Tanti is régóta szerepelt a képzeletbeli listámon. Mindezt nem felvágásból írom, hanem azért, mert úgy gondolom, ezek alapján lehet reális összehasonlítási alapom, hogy egy ilyen rangos értékelést elnyerő étteremben mire lehet és kell számítani.
Tanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - MosdóTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - MosdóTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2015. december 13.barátokkal járt itt
Az étteremhez közeledve kívülről a látvány nem dobogtatja meg a vendég szívét, viszont belépve a fogadtatás kedves és udvarias, a hely hangulata és látványa kellemes. Az asztalok elegendő távolságra vannak egymástól. A személyzet kedves, jó kedélyű és felkészült. Az italválaszték megfelelő, bár hiányosság, hogy nincsen Campari.
Tanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. július 31.a párjával járt itt
Sokat vártunk,de végre sikerült asztalt foglalni. Az étterem maga modern,minimal. Nekem nem jön be. Hideg bútorok, padló, mennyezet nincs, olyan érzésem volt mintha egy modren IKEA áruházban lennék. Szóval nem az én stílusom. A kiszolgálás kedves, hozzáértő. Variálás nincs! Szerettem volna egy kis friss salátát kérni, de nincs, csak ami az étlapon van.
Tanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - BelsőTanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Belső
Kiváló 2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Egyszerű és elsőosztályú, nincs lelkiismeretfurdalásom utána. Én nagyon szeretem ezt a fajta konyhát, ahol a pénzemért különleges ételeket kapok, amik ezzel együtt nincsenek túlbonyolítva és nem csupán szemfényvesztés az egész. Nagyon színvonalas, öröm itt lenni.
Tanti - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Belső