Táskarádió eszpresszó Budapest

Táskarádió eszpresszó Budapest
Táskarádió eszpresszó BudapestTáskarádió eszpresszó Budapest
Táskarádió eszpresszó BudapestTáskarádió eszpresszó Budapest

Táskarádió eszpresszó Budapest bemutatkozása

Budapest belvárosában, az Egyetem téri templom és a Papnevelde szomszédságában robban be a képbe a Táskarádió eszpresszó-bisztró-bár, amely megdöbbentően színes, hiteles lenyomata a múltnak. Eredeti magyar kultikus bútorok, tárgyak, fényképek és játékok. A hagyományos magyar konyha otthoni ízei, mai modern minőségben életre keltve.

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Táskarádió eszpresszó Budapest vélemények

Átlagos 2016. október 4., kollégákkal járt itt
Az Egyetem téren található ezer éve létező presszó. A külső portálon 60-as éveket idéző feliratot megőrizték az utókornak, hatalmas fekete-fehér fotókon Brezsnyev elvtárs, boldogan menetelő úttörők és a május elsejei felvonulás; az ablakban szüleink gyermekkori játékai (plüssmackó, kisvonat, építőkocka); a belső térben pedig szintén töményen tolják a retrót annak minden jól ismert kellékével.
Táskarádió eszpresszó Budapest - BelsőTáskarádió eszpresszó Budapest - BelsőTáskarádió eszpresszó Budapest - Étlap/itallapTáskarádió eszpresszó Budapest - BelsőTáskarádió eszpresszó Budapest - Külső képTáskarádió eszpresszó Budapest - Külső képTáskarádió eszpresszó Budapest - Külső képTáskarádió eszpresszó Budapest - EgyébTáskarádió eszpresszó Budapest - BelsőTáskarádió eszpresszó Budapest - Külső képTáskarádió eszpresszó Budapest - Külső képTáskarádió eszpresszó Budapest - Külső képTáskarádió eszpresszó Budapest - Külső kép
Gyenge 2016. július 23.barátokkal járt itt
A szívem csücske régóta a hely, első randink itt volt Életem Szerelmével
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. május 23.a párjával járt itt
A belvárosban sétálva ültünk le az étteremben. Kellemes fogadtatásról nem beszélhetünk, közönyös, figyelmetlen kiszolgálók, akik kimutatják nagy szivességüket a vendéggel szemben. Itt még nem fogták fel, hogy a vendégért kell lenni, nem forditva. Az ételek minösége átlagon aluli volt, jól felismerhetö a mélyhütött ételek, felmelegités után. Röviden:soha többé!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2013. április 30.barátokkal járt itt
Ha valaki jót szeretne röhögni, akkor tudom ajánlani. Egyébként nem kellene erőltetni a látogatást. Olyan, hogy kiszolgálás, nem igazán volt, amikor ott voltunk. Ha valamit rendelni akartunk, akkor bizony fel kellett állni, odafáradni a pulthoz és megrendelni.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 16.a párjával járt itt
Az arculata nagyon tetszett, olyan mint egy mini múzeum. Lehet nosztalgiázni, kortól függően felismerni a gyerekkori játékokat. Valentin napon voltam nálunk a párommal, hamburgert kértünk plusz adag sült krumplival. Sajnálom, de nekem egyáltalán nem ízlett. A hús benne mintha meg lett volna égetve, a zsömle szikkadt, ízetlen.
Táskarádió eszpresszó Budapest a térképen
1056 BudapestPapnövelde u. 8.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • DJ • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar
hagyományos magyar fogások
Zene
Gépzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Dreher