Trattoria La Coppola Budapest

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Trattoria La Coppola Budapest vélemények

2021. május 6.a párjával járt itt
A nyitás után még kevés étterem élt a lehetőséggel, és a hűvös este miatt teraszon fagyoskodni nem akartunk, ezért a védettségi igazolványunknak hála feleségem születésnapi vacsorájára ide tértünk be. Már sokszor elsétáltunk mellette, csak most el az idő a kipróbálására.
2019. január 27., kollégákkal járt itt
Évek óta működő olasz étterem a Ferenciek tere és az Egyetem tér között félúton. A sajtóban, internetes médiában nem olvastam róluk semmit, viszont többször jártam már erre és kívülről szimpatikus volt. Tágas beltér, toszkán hangulat, kellemes, igényes beltér.
Trattoria La Coppola Budapest - MosdóTrattoria La Coppola Budapest - Étel/italTrattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - Étel/italTrattoria La Coppola Budapest - Étel/italTrattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - Külső képTrattoria La Coppola Budapest - Étlap/itallapTrattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - Étlap/itallapTrattoria La Coppola Budapest - Étlap/itallapTrattoria La Coppola Budapest - Külső képTrattoria La Coppola Budapest - Külső képTrattoria La Coppola Budapest - Külső képTrattoria La Coppola Budapest - Külső képTrattoria La Coppola Budapest - Külső képTrattoria La Coppola Budapest - Külső kép
Gyenge 2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Pozitiv: A kiszolgálás és tisztaság rendebe volt. A férfi pincér segítőkész volt, és volt humora. Negatív:
A rizottó amit ettem, íztelen volt és túl drága (3200Ft) egy rizses húsért,gombával ez nem kevés, az adag pedig kicsi. A tésztás étel amit a feleségem és lányon evett, ízre rendbe volt, de a tészta nem volt rendesen megfőzve keménynek nyersnek tűnt.
Átlagos 2013. november 4.családjával járt itt
Jó hangulatú hely nem túl kedves kiszolgálással. Ettünk egy Margetira pizzát, egy mediterrán hallevest, tiramisut, panna cottát, cannolot, créme brullée-t, annál is inkább, hogy már egy étkezés után volt a csapat.
Trattoria La Coppola Budapest - BelsőTrattoria La Coppola Budapest - Étel/italTrattoria La Coppola Budapest - Étel/italTrattoria La Coppola Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 17.a párjával járt itt
Párommal próbáltuk ki ezt az olasz éttermet, amely Szíciliához kötődik. Hagyományos olasz ételeket lehet fogyasztani, kissé borsos árakon. Emiatt is kedvelt helyszín a külföldiek körében. Ajánlom bárkinek aki minőségi, igaz olasz finomságokra vágyik, hangulatos környezetben a belváros szívében. Mégha magasak is az árak, a színvonal miatt mindenképp érdemes rááldozni.
Trattoria La Coppola Budapest a térképen
1056 BudapestKárolyi Mihály u. 19.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
olasz
Zene
Élőzene: blues, jazz
Különtermek
Elö hal omar tengeri gyülmocs - max. fő
Dreher, Cseh sörök