Trófea Grill Étterem - Buda Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton
Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Trófea Grill Étterem - Buda Budapest vélemények

Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
4 személyes család,jól érezte magát.Mindenki talált magának megfelelő étket-desszertet.Elégedetten távoztunk.Nagyon nagy választékből lehetett választani,kellemes környezetben lehetett elfogyasztani,udvarias személyzet társaságában.Tiszta környezet,Nem túl drága árak,bőséges válszték.
Kiváló 2013. október 22.gyerekekkel járt itt
A szülinapomat itt ünnepeltük a családdal. Nagyon finomak és változatosak az ételek. Különleges ételeket is ki lehet próbálni. Az étterem tiszta, a személyzet nagyon figyelmes. Üzleti és családi rendezvényre is ajánlom, sőt amikor mi voltunk egy esküvői ebédet is tartottak. Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető.
Kiváló 2013. október 7., csoporttal járt itt
Jó helyen van, talán ez is az oka, hogy nagyobb társasághoz előre kell biztosítani a helyet. Az étel és italválaszték is megfelelő, kellemes a kiszolgáló személyzet. Másnak is jó szívvel tudom ajánlani, mivel családias légkörben lehet megtartani a rendezvényt, viszont utána nem kell mosogatni :-)
Kiváló 2013. szeptember 22.barátokkal járt itt
Fiatalként a legjobb helyre mentünk! Sokat dolgoznak a színvonalért, ezt kell értékelni! Tisztaság, zamat, adag, mosoly. A "Trófeák" amúgy is jók, voltunk több helyen. De ez a hely valahogy kimagaslik. Az elhelyezkedés jó, tömegközlekedéssel is megközelíthető. Hangulatunk amúgy is jó volt, amit a hely emelt.
Kiváló 2013. augusztus 22.barátokkal járt itt
Egy születésnapi vacsorára hívtak meg minket, és igazából a hely jellege is ilyen. Kisebb-nagyobb családi rendezvényekhez ideális, de romantikus, kettesben vacsorázáshoz nem igazán. A választék hatalmas, finom és bőséges, külön tetszett, hogy a frissen sülteket előttünk készítik el, és az ajándék torta is szuper volt.
Kiváló 2013. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Munkaebéden és családommal is jártam már itt. Nagyon tetszett, finomak az ételek, bőséges a választék. A gyerekek lufit is kaptak, aminek nagyon örültek (apró figyelmesség, de aranyos). Ha véletlenül nem tudnának az apróságok választani a felhozatalból, nekik pizzaszeleteket is lehet kérni.
Átlagos 2013. július 3.barátokkal járt itt
Csak egyszer voltam itt, egy rendezvényen. de azóta sem vágytam vissza. Maga a hely semmi maradandót nem hagyott bennem. A svédasztalon a marhapörkölt kifejezetten finom volt, de más nem különösebben ízlett, max. átlagosnak mondanám. Azt értem, hogy ingyen csak rossz bor és sör van, de fizetős változatban örültem volna, ha rendelhettem volna valami ihatóbb nedűt is, hiszen igen fülledt melegben voltam ott.
Kiváló 2013. június 20.családjával járt itt
Többször jártam már az étteremben. Szerintem kiváló például eljegyzésre, összejövetelekre, de a családnak is megérheti, csak ki kell választani a megfelelő időpontot, mert a fizetendő ár ettől is függ. Rengeteg és sokféle étel vár a vendégekre, nem hinném, hogy innen bárki éhesen távozott volna. A kiszolgálás gyors és figyelmes. A sushi bár bevezetése szerintem nagyon jó ötlet volt.
Átlagos 2013. május 7.barátokkal járt itt
Az étterem a befizetsz és ehetsz amennyit tudsz kategoriába tartozik. inkább szülinapos, rendezvényes alkalmakra ajánlom mint két fős ebédre vacsorára! Sokan jönnek különböző alkalmakat ünnepelni ! A gyerekek a játszó részen kivűl is bujocskáznak ! nem rossz ez . . . Főleg a szülönek aki rohan utána!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Tökéletes választás. Igényes környezet, széles választék, finom ételek, mindenki talál az ízlésének megfelelőt. Szuper hangulat, az évfordulós köszöntés telitalálat! Egyetlen negatívumot tudnék megemlíteni, szombaton délben, mikor mi voltunk, kicsit zsúfolt volt. Gondolom nem véletlenül :)
Trófea Grill Étterem - Buda Budapest a térképen
1027 BudapestMargit körút 2.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V