Trófea Grill Étterem - Buda Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti

Trófea Grill Étterem - Buda Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1086 feltöltött kép
Átlagos 2016. július 28.a párjával járt itt
Miután a Visegrádi utcai Trófea zárva volt, átvándoroltunk ide. A recepciónál nagyon kedvesen fogadtak, és hogy elpanaszoltuk a helyzetet, talán kárpótlásul egy igen jó asztalt kaptunk, az ablak mellett, kétszemélyest. Kiderült, hogy ezzel nagy jót tettek velünk, mert olyannyira tele volt az étterem, hogy egy zsúfolt és hangos tömegzaba (elnézést) hely érzetét keltette bennünk.
Átlagos 2014. március 27.barátokkal járt itt
Nem okozott maradandó élményt a hely. Az ételek egyhangúak nem egy ízkavalkád. A grill ételek nem igazán ízletesek csak odadobva a grillre alig fűszerezve. A svédasztal gusztusos volt mindennek megvan a helye. Az italok nem nyerték el a tetszésemet olcsó orosz tankpezsgő nem igazán iható a vörösbor persze értem én hogy a legkisebb nyersanyag költséggel kell kihozni egy főre de azért egy két dolgot lehetne jobb minőségüt is adni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. március 22.a párjával járt itt
Valójában nem lehet mondani, hogy rossz a hely, de hiányzik belőle a stílus, az egyéniség. Kicsit egyforma ízű pácolt húsok és sablon kaják jellemzik, de aki nagy bezabálásra vágyik, annak tökéletes a hely! Talán a parkolás a másik nagy gond, de erről nem a hely tehet. Én 5 utcával arrébb tudtam megállni, ez nem túl jó.
Átlagos 2013. július 3.barátokkal járt itt
Csak egyszer voltam itt, egy rendezvényen. de azóta sem vágytam vissza. Maga a hely semmi maradandót nem hagyott bennem. A svédasztalon a marhapörkölt kifejezetten finom volt, de más nem különösebben ízlett, max. átlagosnak mondanám. Azt értem, hogy ingyen csak rossz bor és sör van, de fizetős változatban örültem volna, ha rendelhettem volna valami ihatóbb nedűt is, hiszen igen fülledt melegben voltam ott.
Átlagos 2013. május 7.barátokkal járt itt
Az étterem a befizetsz és ehetsz amennyit tudsz kategoriába tartozik. inkább szülinapos, rendezvényes alkalmakra ajánlom mint két fős ebédre vacsorára! Sokan jönnek különböző alkalmakat ünnepelni ! A gyerekek a játszó részen kivűl is bujocskáznak ! nem rossz ez . . . Főleg a szülönek aki rohan utána!
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
2016. 08. 12. ettünk itt egy másik étterem helyett. Nagyon sokan voltak de talán csendesebb mint a Király utcai. Itt halkabb a zene és nincs öt percenként még hangosabb köszöntés.
2015. április 10.a párjával járt itt
Húsvét hétfőn ismét itt ebédeltünk. Nagyon szeretjük a Trófea éttermeket, már többször jártunk a többiben is, de mindig ide térünk vissza. Nagyon udvarias a kiszolgálás, nagyon jó a konyha, megunhatatlan a választék, tisztaság is megfelelő. Még egyszer sem csalódtunk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2014. május 25.családjával járt itt
A Trófea láncot jól ismerjük, de általában a Visegrádi utcai étterembe szoktunk járni. A változatosság kedvéért és tekintettel a szép időre, legutóbb a Margit körúti éttermet kerestük fel. Vasárnap ebédidőben érkezésünkkor még csak 5-6 asztalnál ültek, de 13 órára gyakorlatilag telt ház lett egy nagy létszámú külföldi csoport érkezését követően.
Trófea Grill Étterem - Buda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - MosdóTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - MosdóTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2020. január 25.barátokkal járt itt
Még mindig a külföldi vendégekeket kalauzoljuk a fővárosban,valamit ebédelnénk. A házigazda itt foglalt asztalt csapatunknak. Vidéki emberként először járok a Trófea lánc egyik tagjában,de nem utoljára. Teljesen meglep amit tapasztalok. Ötféle leves van,rengeteg étel,a nyers húst vagy halat ha kiválasztom,a látványkonyhán rögtön elkészitik,s az asztalnál az átadott eszköz csipog,hogy mehetek érte.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 20.gyerekekkel járt itt
Már egyszer értékeltem erről a helyről, 2016-ban. Most a Gyermekeinkkel tértünk ide vissza, és megint nem csalódtunk mind az ételek, mind a kiszolgálás terén. Szeretem a grillezett dolgaikat, azt hogy több féle ételt falatonként is meg lehet kóstolni, és ezzel kipróbálni. Nem kell egy nagy tállal venni, aztán ha nem ízlett otthagyni.
Trófea Grill Étterem - Buda Budapest a térképen
1027 BudapestMargit körút 2.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V