Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Szörnyű 2017. december 5., csoporttal járt itt
Gyakran járunk az étterembe a családommal, barátokkal, munkahelyi csoporttal, viszont rendkívül pofátlannak tartom, hogy december hónapra megemelték az árakat 8000 Ft.-ra. Ez a Trófea karácsonyi ajándéka???!!! Soha többé nem megyek hozzátok! A pofátlanság netovábbja.....
Szörnyű 2016. szeptember 10.családjával járt itt
Ennyi [moderálva - a szerk. ] alkalmazott minek ! ? ? ? Nem lehet az ajtonal beferni.
Annyian vannak, mint az oroszok 1-el tobben.
A 60 tortat letettek 1 fiatalok asztalara.
Es meg volt kepe a pincernek azt mondani,
hogy a torta merete ugyanakkora !
Inkabb nem irom le mit kivanok neki a 60. szulinapjara.
IDE BIZTOS NEM MEGYUNK TOBBET
Es ezt masnak sem fogom ajanlani ! ! !
Szörnyű 2014. augusztus 11.családjával járt itt
Hát nekünk most már másodszor nem volt szerencsénk az esti rendeléssel. Konkrétan nem jött meg a kaja! Az első esetben 2 óra után végre megérkezett a futár. A második esetben is szintén 2 órát vártunk, és semmi. Kaja sehol. A második esetben konkrétan eltűnt a futár! ! Azt sem tudták megmondani hogy hová lett a rendelésünkkel.
Gyenge 2020. június 20.családjával járt itt
Hihetetlen, hogy a presszó kávéhoz nincs tejszín, csak tejet tud hozni a pincérnő. Ez igaz? Egy Trófea-grillben, a cukrászda tőszomszédságában nincs tejszín????
+ Számlázáskor túlszámoltak. Szerencsére annyival, amennyi borravalót szántam.
Gyenge 2017. július 27.családjával járt itt
Adtunk még egy esélyt a helynek. Az utóbbi időben (kb 1,5-2 éve) már nem a régi, különlegesnek is mondható választékkal várják a vendégeket. Egyre több a csirkeétel. Sült csirkeszárny, rántott csirke, csirke ilyen meg olyan szószban, csirkeragu leves, csirkés saláta, stb. A kacsacomb, a tatárbifsztek már csak a múlt emléke.
Átlagos 2019. szeptember 6.a párjával járt itt
Először is szeretem a Trófea éttermeket ezt nem árt tudni. . azonban ez a hely választékban alul múlja mondjuk a Visegrád utcait, grill ételek közt pl hal csak egy féle van. A szusi válogatás ugyan jó de talán ez az egyetlen előnye a helynek.
Átlagos 2019. január 6.barátokkal járt itt
2018. december 31-én voltam szilveszterezni a Trófeában. Eddig ez volt a kedvenc éttermünk. Azonban óriási csalódás érte a társaságot szilveszterkor. Nagyon gyér volt a kínálat, a személyzet sem állt a helyzet magaslatán. Rossz szervezés, gyenge színvonal. És mindez 22. 000. - Ft/fő.
Ezek után nem ajánlom az éttermet ismerőseimnek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. november 23.barátokkal járt itt
Természetesen, aki azt szereti, h teleeszi magát és bírja is, annak tökéletes hely ! :)
Valóban rengeteg a választék, főleg húsból. A köretek és saláták normálnak mondható választékot takarnak, mint pl. egy wellnesshotelben. A gyümölccsel és desszertekkel én most kissé elégedetlen voltam.
Átlagos 2017. május 24., csoporttal járt itt
Fiam házasságkötését ünnepeltük, a Gyermekeink választották az ebéd helyét. Az ételek és italok finomak voltak. Amin lehetne változtatni és nem kerülne sokba: a fehér abroszra tehetnének még valami szebb díszítést, és talán színes, elegáns papírszalvétát is tehetnének. Semmi sem emelte ki az ünnepünk rendkívüliségét.
Átlagos 2016. december 18.gyerekekkel járt itt
Lakásunkhoz való közelsége okán a Visegrádi utcai Trófea Étteremben jártunk eddig a legtöbbet, de a zuglói, Király utcai, óbudai és Margit körúti éttermekben is megfordultunk már családdal, illetve kollégákkal. Mivel a legjobb értékeléseket az újbudai Trófeáról hallottuk, ide látogattunk el vasárnapi családi ebédre, gyerekekkel együtt.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étlap/itallapTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - MosdóTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Külső kép
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör