Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

Napi ár félpanzióval
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. november 29.gyerekekkel járt itt
Néhányszor voltunk már családdal, barátokkal, a város különböző Trófea éttermeiben. Vannak kedvencek, de van amelyikben ételmérgezést kaptam. Az óbudait szeretem. Ha hétköznap megyünk, még csak nincs is tolongás az ételek körül. Attól ugyanis meg tudok őrülni. Jó nagy a hely bent is, de a legjobb nyáron a kerthelyiség.
Kiváló 2017. augusztus 6., csoporttal járt itt
Nagyon finomak az ételek. A pincérek jönnek-mennek viszik el az üres tányérokat . Nagyon jó a svédasztalos kínálata. Szé tálalással vártaák az osztályomat, tanáraimat....
A Bankettünk nagyon jó és emlékezetes volt a Trófea Grill Óbudai éttermében.....
Kiváló 2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Kedves, figyelmes kiszolgálás jellemzi a személyzetet. Az ételek finomak, különlegesebbek, mint az általam ismert Trófeákban. Az ételek széles választéka megtalálható, a különleges előételektől, a frissensülteken át a hagyományos magyaros konyha ízvilágáig.
2017. május 20.gyerekekkel járt itt
Múzeum látogatás és játszóterezés között kerestünk Óbudán kései ebédelési lehetőséget. Úgy voltam vele, ha le tudunk parkolni, akkor az Trófeába megyünk. A parkolás ismét nem kis kihívást okozott, az étterem mögötti parkoló az önkormányzat utasítására le van zárva, biztonsági őr őrzi, le van kerítve, és csak az őr listáján szereplő kiváltságos személyek parkolhatnak oda.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - EgyébTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső kép
Gyenge 2016. június 24.családjával járt itt
Régen imádtam a Trófeát, sokféle étel volt, vad húsok, szarvas, vaddisznó, azt ettem amit akartam és minden verhetetlen áron. Mindenből csak egy kicsit szedtem, hogy megkóstoljam és aztán, ami ízlett oda visszamentem.
Hogy mi változott, tavaly ősszel voltunk ott családilag, aztán két hét múlva újra, amikor az első alkalommal lett hasmenésem, nem gyanakodtam, a második után, megkérdeztem a többieket. . . Ekkor döntöttünk úgy, hogy Trófeába soha többet
2016. június 3.barátokkal járt itt
A kis csapatunk befizetett egy szabadszedéses ebédre. Az ételek jók, kicsit túlzsúfolt, de választási lehetőség a szushitól a tatár beefsteak-ig van. Azoknak az embereknek érdemes kipróbálni, akik esetleg most kezdtek el ismerkedni különböző kultúrák konyhájával. Itt tényleg szinte mindent meg lehet kóstolni.
2016. június 2.családjával járt itt
Vasárnap 11. 30-sorban állás a belépéskor,van aki nem vár,-elmegy! Belépés után már rendben megy minden. Tisztaság,étvágygerjesztő pultok,kinálat. Jó minőségü hideg-meleg konyhai választék. Az italok megfelelő hőmérsékletüek,a pincérek udvariasak,gyorsak,az elhasznált tányérok,eszközök hamar eltünnek-jöhet az uj fogás.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Egy este a Trófea Óbuda Grill Étteremben. A családdal szokás szerint a Trófeában ünnepeltük a soron következő szülinapot. Belépéskor rögtön aranyos fiatal hölgy fogadott és vezetett az asztalunkhoz. Helyfoglalás után ott termett a mi pincérünk és a nagy választékból rendelhettünk italokat. Természetesen szokásunkhoz híven mindenki mást rendelt.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 9.a párjával járt itt
Az összes Trófea közül ez a leggyengébb. A zuglóiba és az újbudaiba visszajáró vendégek vagyunk időtlen idők óta, így ezt is kipróbáltuk, de ez volt az első és az utolsó alkalom. Maga az étterem elrendezése sem tetszik, a kerthelyiség nem igazán felel meg étkezésre, mert a fákról beszállnak a levelek, pihék, és az ételben/italban landolnak.
Kiváló 2016. február 28.családjával járt itt
2016. 02. 22. -én a családdal voltunk itt . Nagyon hangulatos hely a kiszolgáló személyzet udvarias,kézséges. Az étel választék remek és ízletesek az ételek !
Az eddig látogatott Trófeák között ez volt a legjobb minden szempontból ! A hab a tortán az volt,hogy több ismert színész is abban az időpontban tartott ott egy kollégájuknak szilinapi partit :D
Csak ajánlani tudom !
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Egyéb