Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest

4,2
étterem
Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest
Új Tündérkert Étterem & Kávéház BudapestÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest

Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely

Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest vélemények

Kiváló 2015. május 22.a párjával járt itt
Jaj. . . nagyon jó kis hely. Egy ajándékutalványt vacsoráztunk le az étteremben. . . fantasztikus hely, udvarias kiszolgálás, remek hangulat, még hétköznap is :)
Még ilyenben nem volt részünk. . . Sok helyen megfordultunk már ebédelni, vacsorázni, Pesten és vidéken is. . . De ennyire készséges kiszolgálást és értünk való "működést" sehol sem tapasztaltunk.
Kiváló 2014. december 7.a párjával járt itt
Egy november végi keddi napon látogattuk meg az éttermet. Október és november hónapra torkos kedd akció volt, keddi napokon féláron lehetett étkezni. Az étterem kialakítása nagyon szép, az étteremnek otthont adó villa a XX. század elejét idézi, belső kialakítása is ízléses.
Kiváló 2014. május 11.családjával járt itt
Több alkalommal volt már szerencsénk megtapasztalni ennek a helynek a bájosságát. Egy csoda szépen felújított villa épület ad otthon a kellemes hangulatú étteremnek. Többször töltöttünk itt már el hétköznaponként is egy finom ebédet, de családi ünnepléseink helyszíneként is szolgált már párszor e hely.
Kiváló 2014. május 7.a párjával járt itt
Egy régi villában kialakított kellemes hangulatú étterem szép környezetben, finom ételekkel. A pincérek nagyon udvariasak, figyelnek a vendégre. A marhapofa leves forró és finom, a Pármai pulykamell salátával, grillezett burgonyával bőséges mennyiségű és egyenesen isteni! A desszertben (Somlói gombócok tejszínhabbal) sem találtam semmi kivetnivalót, nagyon ízletes volt.
Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. június 7.gyerekekkel járt itt
Egy családi ünneplés alkalmával csodálatos estét töltöttünk el az étteremben. Minden tökéletesen sikerült, nagyon jól éreztük magunkat, nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Nagyon finom és bőséges volt az étel, gazdag a választék, és nagyon szép a környezet. Minden családnak csak ajánlani tudom, ha jó helyen szeretnének emlékezetes családi ünnepséget tartani.