Vakvarjú Beach Bistro Budapest

2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Vakvarjú Beach Bistro Budapest vélemények

2020. június 23.barátokkal járt itt
Barátnőmmel az étterem teraszán foglaltunk helyet. A hűvös idő ellenére jól éreztük magunkat. Ehhez hozzájárultak a finom ételek, az udvarias és figyelmes kiszolgálás, a székre terített plédek. A bécsi szelet ízletes volt. Az árak magasabbak az átlagnál, de cserébe minőséget kaptunk.
Vakvarjú Beach Bistro Budapest - Étel/italVakvarjú Beach Bistro Budapest - Étel/italVakvarjú Beach Bistro Budapest - Étel/italVakvarjú Beach Bistro Budapest - Külső képVakvarjú Beach Bistro Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2019. június 20.gyerekekkel járt itt
A gyerekeim itt rendezték három éve, a 70. születésnapomra a meglepetés ebédet. Újszerű volt, és remek, pedig én is 50 évet töltöttem a szakmában. Most egy kissé eltolódva, (a fiam külföldön volt) hármas születésnapot tartottunk. Mert addigra a vejem is ünnepelt lett. Meglepetten láttam, hogy duplájára bővült a csupa kerthelységes étterem, ami bizonyára jelent valamit.
Vakvarjú Beach Bistro Budapest - EgyébVakvarjú Beach Bistro Budapest - Étel/italVakvarjú Beach Bistro Budapest - Étel/italVakvarjú Beach Bistro Budapest - Étel/italVakvarjú Beach Bistro Budapest - Étel/italVakvarjú Beach Bistro Budapest - Étel/italVakvarjú Beach Bistro Budapest - EgyébVakvarjú Beach Bistro Budapest - Külső képVakvarjú Beach Bistro Budapest - EgyébVakvarjú Beach Bistro Budapest - Egyéb
2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
A hely, a kiszolgálás, az ár-érték arány megfelelő. Az étlap kissé eltér a magyaros szokásoktól. Kétféle leves volt, melyeket még életemben (60 év alatt)nem ettem. Másnak biztos érdekes lehet. A marhasült kissé rágósra sikeredett. A tatziki salátába itt kaprot és lila hagymát is tesznek, ami eltér az eredeti recepttől. De ez is ízlés dolga. A hely nem rossz, de azért nem is rendkívüli.
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Egy forró nyári nap levezetéseként ültünk be vacsorázni a párommal. Nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással. A pincérek kedves, gyors kiszolgálás jellemzi a csapatot és ami nem utolsó szempont az étel nagyon finom megfizethető áron.
Hangulatos hely,nyugodt környezet.
Én is ajánlati tudom a helyet mindenkinek és remélem mi is többször visszatérünk még.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 4.a párjával járt itt
Nyár végén, egy vasárnapi napon választottuk ezt a helyet. A Kopaszi gátat amúgy is szeretjük, talán Budapest egyik legigényesebb parkja. A parkolással sosincs gond, mindig van hely, bár fizetős, egy napra 500 Ft. Grillezett húsokat ettünk, amit frissen készítettek el. Sajnos itt sincs sok pincér, amikor megtelik a hely, egyre nehézkesebb rendelni.
Vakvarjú Beach Bistro Budapest a térképen
1117 BudapestKopaszi gát 2.
• kerthelyiség • parkolási lehetőség • szabadtéri
H-V