Vapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Vapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest vélemények

2024. január 4.egyedül járt itt
A Vapiano évek óta népszerű olaszos pizzéria és tésztázó a főváros több pontján. A belvárosiban ettem a legtöbb alkalommal a munkahelyem közelsége okán, így azt tudtam onnan, hogy milyen kínálatra, milyen ételekre lehet számítani. A Kolosy térnél lévő egységük egy szintes, nyáron kinti teraszos.
Vapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - MosdóVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Étlap/itallapVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - BelsőVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - BelsőVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - BelsőVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - BelsőVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - MosdóVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Étlap/itallapVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Étlap/itallapVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Külső képVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - EgyébVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Külső képVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Külső képVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Külső képVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Külső képVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - BelsőVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - BelsőVapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest - Külső kép
Gyenge 2023. május 12.családjával járt itt
Óriási csalódás volt, hogy egyik fajta ételben sem volt normális mennyiségű hús, az alfredoban konkrétan 4 kis kocka volt, cserébe annyi gomba, amennyiben meg lehet fulladni. A bolognai is inkább paradicsomszósz, nagyon kellett keresni a miniatűr darált hús darabokat. Ehhez képest meg irreálisan sok a tészta. Ízre se volt semmi extra. Egyáltalán nem ajánlom.
Szörnyű 2018. december 29.gyerekekkel járt itt
Sajnálatos módon hiába utaztunk az étteremig több mint fél órát, pizzát szerettünk volna enni mint mindig. A pultnál azt mondták fél órát kell várni a rendelésre mert ennyi rendelésük van. Az étterem félig üres volt, így nem értettük. Azt a választ kaptuk, hogy sok az online rendelésük. . . .
Kiváló 2017. március 4.családjával járt itt
Ma itt is voltam. Mikor beléptünk már akkor is teltház volt. Rendelés nem egyszerű. Hatalmas sor van. Rendeltünk. Én egy salame pizzát plusz pestoval. Anyu rizottot. Apu carbonara spagettit. Anyu barátnője meg sonkás pizzát. Sanszos volt. 30 percet kellett várni az extrém forgalom miatt. Bár az ize kárpotolt mert az nagyon finom volt.
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Látványos az ételek elkészítése, friss alapanyagokkal dolgoznak. A kiszolgálás lehetne gyorsabb, de helyben készített ételeknél bőven elfogadható hogy pár perc és kész, de a sorbanállásra kellene megoldást találni. Pizzánál jól megoldották, mert adtak egy csipogót és jelzett, ha kész.
2015. május 26.a párjával járt itt
Látványos az ételek elkészítése, tetszik, hogy látom mi kerül a tányérba, és mindezt friss alapanyagokból készítik. A kiszolgálás terén lehetnének igyekvőbbek, de kárpótol az étel minősége. Nem beszélve arról, hogy a keletkezett ételszagok nem kísérnek haza, jó a szagelszívás.
2014. május 22.családjával járt itt
Régóta hallom, hogy a Vapiano jó hely, helyben és frissen készítik a tésztát, és finomak az ételek. Minden igaz, de nemcsak ezért éreztem jól magam. Nagyon tetszik ez a fizetési rendszer, hogy kapok egy kártyát az elején és utána azzal vásárolok mindenhol. A sor nem volt nagy és a szakáccsal mindent meg tudtam beszélni közvetlenül.
Kiváló 2014. május 20.barátokkal járt itt
Bár a választék nem túl nagy, azért találtunk az ízlésünknek megfelelő ételt. Gondolom azért nincs túl sok féle étel, mert mint megtudtam, ez egy gyorsétterem. Jártam Olaszországban, az ott elfogyasztott tészták és pizzák íze pont olyan volt, mint ebben az étteremben. Híven tükrözték a valódi olasz ízeket. Jól laktunk, az ételek kifogástalanok és finomak voltak. Visszamennénk! :-)
Átlagos 2014. április 26.egyedül járt itt
Mindig újra nekifutok, mert annyira dicsérik és valahogy soha nem jön be. Nem tudom elképzelni, hogy mi abban a különleges, hogy sorban állok egy étteremben, amig frissen megfőzik az ételt. A választék tényleg szegényes, ugyanazokat az ételeket (főleg tésztákazt) variálják.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 27.a párjával járt itt
Imádom ezt a helyet. Nem vagyok nagy tészta evő, de ha egy jó tésztát akarok enni, akkor csak ide jövök. Nincs csalódás, csak beállított ízek és gyors kiszolgálás. Barátságos, mediterrán hangulat mellett nagyon jó áron profik keze munkája által készített ételeket és italokat lehet fogyasztani. Barista vérprofi és gyors is. Ár-érték arányban az egyik legjobb hely a városban!