Vapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest

61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Vapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Már háromszor is jártam a Vapianoban. Megunhatatlan. Nagyon tetszik az étterem kialakítása, mert amellett, hogy speciális hely, mégis egy kicsit gyorsétterem jellegű. Nagyon szuper és egyedi ötlet, hogy látom azt, ahogy a vacsorámat elkészítik, így azt is, hogy mit tartalmaz. Az ember így abban is biztos lehet, hogy amit eszik, az friss.
2014. január 21.barátokkal járt itt
Gyors, finom és tartalmas. Árban ugyan nem olcsó, mégis, aki szereti a tésztákat és az olasz konyhát, az itt nem fog csalódni. Megemlíteném, hogy amellett, hogy nagyon finomak az ételek és kedves a kiszolgálás, nagyon kellemes az egész miliője a helynek, "gyors étteremhez" képest meg pláne! Jó szívvel ajánlom bárkinek!
Kiváló 2013. augusztus 14.egyedül járt itt
Nem tudnék olyan tételt mondani a kínálatukból, amely valaha csalódást okozott volna, legyen az bármely friss házi tésztájuk, pizzájuk vagy a zseniális bélszín carpaccio, gazdagon hintve igazi parmezánnal. A friss, cserépből legelhető fűszerekért külön plusz pont jár mindegyik Vapiano étteremnek.
Kiváló 2013. augusztus 8.családjával járt itt
Szerintem nagyon jó minőségű és ízű ételt szolgálnak fel Budapest egyik legjobb gyorséttermében a Vapianoban! Nagyon tetszik a hely beltéri kialakítása! Az is szerintem egy nagyon kellemes változatosság hogy nem hozzák ki az elkészült ételt, hanem kapsz egy úgynevezett csipogót ami csipog ha kész a megrendelt étel!
Kiváló 2013. augusztus 8.családjával járt itt
A vapiano Budapest szerintem egyik legjobb étterme, az ételeik finomak , a hangulat nagyon jó, szépen be van rendezve, dizájnosan. . .
A pizzák eredeti, hagyomány alapján készülnek a szemünk láttára, azonban gyorsan készvannak.
De a legjobb h amikor végeztem az ebéddel vagy vacsorával vagy reggelivel és kifele megyek az étteremből egy tál van velem szemben amiben ingyen gumicukor van! !
MIndenkinek ajánlom a helyet, nekem a kedven éttermem Budapesten!
2013. augusztus 8., kollégákkal járt itt
A megrendelt ételeket a vendégek előtt készítik. Aki otthon is jól mozog a konyhában pár fogást el is sajátíthat miközben várakozik. Ez tetszett nagyon. Gyors étterem olasz módra. Az ételek finomak.
Irodai ebéd szünetek alkalmából már többször jártam ott. Itt biztosan azt kapod amit kérsz.
Nem csalódtam, Az ételek ízletesek. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 17.a párjával járt itt
Gyors, laza, könnyed, isteni finom. Körülbelül ezek a jelzők ugranak be a Vapianóról. Isteni kombinációkban készítik el a tésztákat, a pizzákat, a salátákat, stb. Mindig van szezonális ajánlat és azt érdemes is kipróbálni! Ha tésztát kérsz, az orrod előtt főzik meg (al dentére, persze).
Kiváló 2013. április 18.családjával járt itt
Mivel közel lakom, ezért gyakran elcsábulok a vapianoba. Nagyon természetes, finom olasz tésztákat és pizzákat lehet enni. Minden frissen, előtted készül, végigkísérheted a folyamatot. A hangulat nyitott, családias, a hely kialakítása nagyon jópofa, tágas. A süteményeket is csak ajánlani tudom, a kávé is mennyei.
Vapiano Étterem - Bécsi Corner Budapest a térképen
1035 BudapestBécsi út 33-35.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • reggelizési lehetőség
olasz