Via Luna Étterem Budapest
1054 Budapest, Nagysándor József u. 1.

Via Luna Étterem Budapest a térképen

étterem, bár
magyar, olasz, mediterrán
egzotikus fogások ...
Gépzene:
country, dance, house, jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya
Krobacher

Via Luna Étterem Budapest bemutatkozása

A nagy múltú és rendkívül hangulatos Via Luna Étterem új köntösbe öltözve, ismét megnyitotta kapuit kedves törzsvendégei és leendő új vendégei előtt, Via Luna Étterem és Kávéház néven. A kínálat alapját változatlanul az olasz konyha ihlette, emellett mediterrán és magyar fogásokkal, valamint villás reggeli lehetőségekkel is kedveskedünk vendégeinknek.
A természetközeli egyedi bensőséges hangulattal, lobogó tűzű kandallóval, meghitt bokszokkal kialakított vendégtérben mindenki megtalálhatja kedvenc helyét egy finom reggelihez, ebédhez, vagy vacsorához… esetleg mind három lehetőséggel élve, kiélvezni a város zajából és nyüzsgéséből kicsent kis szigetet.
Mindenkit várunk nagy szeretettel, bőséges étel, bor és nem utolsó sorban koktél kínálattal hétköznap és hétvégén egyaránt!

Via Luna Étterem Budapest képei

Battonya
Létavértes

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Via Luna étteremben jártam már vagy húsz éve, nem sokkal nyitás után, azóta átépítették s ha jól értettem, a tulaj is más. A kiszolgálás kiváló, a beltér szívet melengető, van nyitott kandalló is, melyben márciusban még ropog a tűz. Az étlap az olaszkonyha fogásaira épít. Délben nagyon kedvező áru menü, és így aztán hatalmas tumultus.
Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A "régi" Via Luna céges vacsoráink kedvenc helyszíne volt az előző munkahelyemen, aztán valami történt, bezártak, sokáig zárva tartottak, utána próbálkoztak mással, tapas bárral, ebédmenüvel, de nem igazán jött be. Idén tavasszal újra nyitottak, azt nem tudom, hogy ugyanazok maradtak-e a tulajdonosok vagy változott, minden esetre a belső dizájn átalakult, de most is kellemes.
Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 15.
Munkatársam búcsúztatóján jártam legutóbb az étteremben hétköznap kora estén. Közel van a munkahelyhez, a belvárosi elhelyezkedés miatt könnyű megközelíteni és az olasz konyhát sokan szeretjük, így esett ismételten választásunk erre az étteremre.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodjára jártunk az étteremben, ezúttal is elégedetten távoztunk. Előétel bruschetta gombával sajttal és ruccolával, nagyon nagyon finom volt. Főételnek én spenótban ill. sajtban sütött lazac steaket kértem, párom pedig polipot. A tenger gyümölcsei nagyon finomak voltak, de a tejszínes krumpli nem volt a legjobb köretválasztás hozzá, túlságosan töménnyé tette így fogást, így végül a felét el is kellett csomagolni.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 8 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk itt, mindig meg voltunk elégedve. Finom bőséges és ízletesek az ételek, gyors a kiszolgálás. A felszolgálók kedvesek, gyorsak, figyelmesek és viccelnek is,ja és értik is a poénokat. Nem sznob hely annak ellenére, hogy a belváros közepén (Hold utcában) találhatóak,többször láttunk már egy két „ismert alakot is” itt ebédelni.

2012. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Via Luna egy kiváló olasz étterem eldugva a Hold utcában. Nagy adagokat szolgálnak fel, egy halleves bőven elég volt vacsorára, a mellé felszolgált kenyér pedig mennyei volt. Kedves gesztusként amíg várakoztunk a fogásainkra, apró előétellel kínáltak minket. A pizza is autentikus, vékony tésztás, bőven megpakolva feltéttel.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Inárcs
2019.03.22. - 2019.12.19.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, sportpálya használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.03.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2019.03.22. - 2020.01.03.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Via Luna Étterem BudapestX