Via Luna Étterem Budapest
1054 Budapest, Nagysándor József u. 1.

Via Luna Étterem Budapest a térképen

étterem, bár
magyar, olasz, mediterrán
egzotikus fogások ...
Gépzene:
country, dance, house, jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya
Krobacher

Via Luna Étterem Budapest bemutatkozása

A nagy múltú és rendkívül hangulatos Via Luna Étterem új köntösbe öltözve, ismét megnyitotta kapuit kedves törzsvendégei és leendő új vendégei előtt, Via Luna Étterem és Kávéház néven. A kínálat alapját változatlanul az olasz konyha ihlette, emellett mediterrán és magyar fogásokkal, valamint villás reggeli lehetőségekkel is kedveskedünk vendégeinknek.
A természetközeli egyedi bensőséges hangulattal, lobogó tűzű kandallóval, meghitt bokszokkal kialakított vendégtérben mindenki megtalálhatja kedvenc helyét egy finom reggelihez, ebédhez, vagy vacsorához… esetleg mind három lehetőséggel élve, kiélvezni a város zajából és nyüzsgéséből kicsent kis szigetet.
Mindenkit várunk nagy szeretettel, bőséges étel, bor és nem utolsó sorban koktél kínálattal hétköznap és hétvégén egyaránt!

Via Luna Étterem Budapest képei

Via Luna Étterem Budapest vélemények

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti ajánlásra mentem az étterembe az idén tavasszal. Annyira tetszett, hogy azóta már többször is voltam itt. Gyönyörű enteriőr. Szép belső. Jó elrendezésű asztalok. Kandalló. Nagyon kedves a személyzet, nagyon finomak az ételek, nagyok az adagok. Szép teríték. Semmi panaszom nincs. Gratula a tulajdonosnak, szebb lett az étterem mostanra, mint bármikor eddig.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Via Luna étteremben jártam már vagy húsz éve, nem sokkal nyitás után, azóta átépítették s ha jól értettem, a tulaj is más. A kiszolgálás kiváló, a beltér szívet melengető, van nyitott kandalló is, melyben márciusban még ropog a tűz. Az étlap az olaszkonyha fogásaira épít. Délben nagyon kedvező áru menü, és így aztán hatalmas tumultus.

2040 hasznos szavazat
2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A "régi" Via Luna céges vacsoráink kedvenc helyszíne volt az előző munkahelyemen, aztán valami történt, bezártak, sokáig zárva tartottak, utána próbálkoztak mással, tapas bárral, ebédmenüvel, de nem igazán jött be. Idén tavasszal újra nyitottak, azt nem tudom, hogy ugyanazok maradtak-e a tulajdonosok vagy változott, minden esetre a belső dizájn átalakult, de most is kellemes.

2040 hasznos szavazat
2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 15.
Munkatársam búcsúztatóján jártam legutóbb az étteremben hétköznap kora estén. Közel van a munkahelyhez, a belvárosi elhelyezkedés miatt könnyű megközelíteni és az olasz konyhát sokan szeretjük, így esett ismételten választásunk erre az étteremre.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodjára jártunk az étteremben, ezúttal is elégedetten távoztunk. Előétel bruschetta gombával sajttal és ruccolával, nagyon nagyon finom volt. Főételnek én spenótban ill. sajtban sütött lazac steaket kértem, párom pedig polipot. A tenger gyümölcsei nagyon finomak voltak, de a tejszínes krumpli nem volt a legjobb köretválasztás hozzá, túlságosan töménnyé tette így fogást, így végül a felét el is kellett csomagolni.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 8 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk itt, mindig meg voltunk elégedve. Finom bőséges és ízletesek az ételek, gyors a kiszolgálás. A felszolgálók kedvesek, gyorsak, figyelmesek és viccelnek is,ja és értik is a poénokat. Nem sznob hely annak ellenére, hogy a belváros közepén (Hold utcában) találhatóak,többször láttunk már egy két „ismert alakot is” itt ebédelni.

2012. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Via Luna egy kiváló olasz étterem eldugva a Hold utcában. Nagy adagokat szolgálnak fel, egy halleves bőven elég volt vacsorára, a mellé felszolgált kenyér pedig mennyei volt. Kedves gesztusként amíg várakoztunk a fogásainkra, apró előétellel kínáltak minket. A pizza is autentikus, vékony tésztás, bőven megpakolva feltéttel.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.05.27. - 2019.12.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.06.06. - 2019.12.31.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2020.04.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.11.11.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Via Luna Étterem BudapestX