2,6
gyorsétterem
Wok n' Go - Arena Mall BudapestWok n' Go - Arena Mall Budapest
Wok n' Go - Arena Mall Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok
Pihentető wellness napok
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Wok n' Go - Arena Mall Budapest vélemények

2082
Átlagos 2023. október 4.egyedül járt itt
Az jutott eszembe (ha az ember éhes, sok bizarr dolog jut az eszébe), hogy még életemben nem voltam soha az Aréna plázában. Nem tudom miért, így alakult történelmileg. Hát menjünk és nézzük meg! A Keletiig metrón, aztán onnan gyalog. Az élet perifériájára jutott népekkel együtt ballagtam kifelé a Kerepesi úton, bevándorlók, vendégmunkások, hajléktalanok, mindenféle regényes csapat vette arra az irányt.
Wok n' Go - Arena Mall Budapest - Külső képWok n' Go - Arena Mall Budapest - Étel/italWok n' Go - Arena Mall Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
A sok vendégnek köszönhetően frissnek hatott az összes étel, remélem tényleg az is volt. Túl sokat nem lehet mondani róla, kínai kaják magyarokra szabva. Kici adag "ócón" ja nem 2700 ft fizettem amivel viszonylag jóllakott érzésem volt. Ide sem jövök többet. Sajnos nem a "büfé" hibája, hogy az emberek trehányok és a szemetüket széthagyják és koszban fürdik a környezet.
2018. június 3.a párjával járt itt
Egy pénteki napon választottuk magunknak ezt a helyet. Azt kaptuk, amire számítottunk a látvány és az előzetes elvárásaink alapján, egy kicsit magasabb áron. Az étellel semmi probléma nem volt, a húsos fogás finom volt, az adag megfelelő méretű. A kiszolgálás rendben volt, nem túlzottan kedves, de megfelelő. Jobb választásnak tartom pár, a helyszínen levő étkezdénél.
Szörnyű 2018. május 23.a párjával járt itt
Ha lehetne minusz csillagot adni, azt adnék! A kiszolgálók mint a robotok, az étel meg szörnyű. Az enyémben alig volt hús, a szósz rajta szörnyen zsíros, ehetetlen. A párom étele ízetlen és egy kb 4 centis cérnadarab volt benne! Már bánom, hogy nem borítottuk a pultra. . . és még drága is! Senkinek nem ajánlom, semmilyen körülmények között!
Átlagos 2016. június 7.egyedül járt itt
Az Aréna Plaza gyorséttermi részén található ez az étterem. A hangulat közepes bevásárlós. Tisztaság gyenge kiszolgálás elég gépies. Az étel az átlagosnál egy fokkal jobb. Nem tudom mitől olyan különleges ezaz étterem de nekem csak egy sima önkiszolgáló gyorskajáldának tűnik. Maximum elvitelre érdemes kaját kérni
Átlagos 2015. november 10.a párjával járt itt
Általában a hagyományosan itthon kapható és a magyar ízlésnek megfelelő távolkeleti ételeket kínálja, az átlagnál kicsit jobb színvonalon. A szokásos édes-savanyú leves után a szokásos szójás csirke falatok párolt zöldséggel. Mindez 1900 Ft-ba került és igazából a zöldség ízlett a legjobban.
Wok n' Go - Arena Mall Budapest - Étel/ital