Yu-Grill Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Yu-Grill Budapest vélemények

Átlagos 2018. január 10., kollégákkal járt itt
A Haris közben lévő éttermük sokkal forgalmasabbnak tűnik. A Ráday utcának a Boráros tér felőli végén vannak, egy pincehelyiségben. Meglepődtem, hogy itt az ittjartam. hu-n számos értékelés íródott erről az étteremről az elmúlt években, ehhez képest amikor mi ott jártunk, teljesen kihalt volt (hétköznap ebédidő).
Yu-Grill Budapest - MosdóYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - BelsőYu-Grill Budapest - BelsőYu-Grill Budapest - MosdóYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - BelsőYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - BelsőYu-Grill Budapest - Külső képYu-Grill Budapest - EgyébYu-Grill Budapest - Külső kép
Yu-Grill válasza
Sajnálom hogy csalódást okoztunk! De kedves vendég valóban gyenge a januári hónap amiről nem tehetünk!!! Legfőbképpen a január első hete! De úgy gondolom hogy az ön igényeit egy 5 csillagos étterem tudná ki elégíteni! Sajnáljuk hogy mi még nem ütöttük meg még ezt a szintett! De igyekezni fogunk!!! Szép napot Yu grill
2018. január 16., Yu-Grill, Yu Grill
2016. július 27.a párjával járt itt
A YU Grill már rég a tervemben szerepelt, végül idén április végén sikerült oda is eljutni. Jók ezek a faszénparazsas délszláv éttermek, eddig egyikben sem csalódtam. Ettünk egy sertésszívből főzött csorbaszerű savanyú levest, olcsó volt és elég jellegtelen, tartalmatlan. Benne szétfőtt rizs, kevés zöldborsó, krumpli, tetején paprikás zsír.
Yu-Grill Budapest - BelsőYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - EgyébYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - BelsőYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - Étlap/itallapYu-Grill Budapest - BelsőYu-Grill Budapest - EgyébYu-Grill Budapest - BelsőYu-Grill Budapest - BelsőYu-Grill Budapest - Étel/italYu-Grill Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. február 29.a párjával járt itt
Heti rendszerességgel szoktam hozzájuk menni, összességében elégedett vagyok. De:
-az ételek képei az étlapon csak illusztrációk. Ami azt jelenti, hogy bár saláta van odaírva, és a képen paradicsom, paprika, uborka is látszik, ez a gyakorlatban hagymát hagymával, és káposztát jelent.
Tiszteletem.
Köszönjük észrevételeit de a fotón csak a saláta ilusztráció de a húsok nem.
Amennyiben szeretné azt kapni ami a fotón van paradicsom,paprika,uborka megrendelheti de az plusz pénzt jelent a téli időszakban mert hiszen ez szezonális. Ami pedig a hagymát/hagymával illeti egyértelműen világos hogy nincs tisztában a tradicionális szerb konyhával és annak titkaival.
2016. március 8., Yu-Grill, Yu Grill
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. december 8.a párjával járt itt
Bár az étterem Budapesten a Ráday utcában van, mi azon a helyen voltunk Római fürdőn, ahová az étterem kitelepszik, ha az időjárás engedi. Miután ez a vacsora augusztusban volt, ezért a kupon, amit vettünk ide a Római partra szólt. Előzetesen egyeztettem az étteremmel és megbeszéltük, hogy 17 órára kiérkezünk a helyre.
Yu-Grill válasza
Elnézést kérünk hogy annó megvárakoztattuk önöket.
De igyekeztünk kárpótolni önöket, és önök nagyon megértőek voltak velünk kapcsolatban.
Köszönjük a pozitív kritikát és várjuk önöket a jövőben is sok szeretettel.
2015. december 15., Yu-Grill, Yu Grill
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2015. szeptember 14.barátokkal járt itt
Nagy reményekkel indultunk neki barátainkkal a helyre. Imádom a grill ételeket, de sajnos nagy csalódás volt. Az ételek íztelenek, és rettentő sok olajon "grillezik", így még szalvétán letunkolva is rettentően tocsog az olajban. Az étlapon látható zöldsalátával ellentétben a saláta itt zöld és lila káposzta saláta és rengeteg hagyma.
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Igazi autentikus szerb ételek kiváló fűszerezéssel. Változatos étlapról lehet választani, a pjlesko és csevap különböző variánsaival is találkozhatunk. Külön kérhető a sült paprika, ami nagyon jól illik ezekhez az ételekhez. A tálakhoz finom friss ropogós cipót szolgálnak fel.
Kiváló 2015. március 10.barátokkal járt itt
Az Ittjártam. hu-n olvasható értékelések alapján barátnőkkel kerestük fel a helyet. Udvarias a kiszolgálás, nagyon finom, autentikus szerb ételeket szolgálnak fel, a sajttal töltött pjleskavica egyszerűen zseniális volt, és a szerb sör is jól gurult a fogásokhoz. Ár-érték arányban megfelelő, bár a Ráday utca-környezet kicsit rányomja a bélyegét, de nem vészesen.
Kiváló 2014. november 27.a párjával járt itt
Ma voltunk a férjemmel ebédelni. A kiszolgálás gyors volt,a felszolgáló kedves, figyelmes. A hely hangulatos,kellemes zene szólt,az étel pedig nagyon finom, ízletes, elegendő.
Nagyon jó a közlekedés, könnyen megközelíthető. Lehetne hatékonyabb a reklámja, még többen látogatnának oda. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!
Jól éreztük magunkat!
Kiváló 2014. november 26., kollégákkal járt itt
Nagyon autentikus,hangulatos,barátságos, szuperságos. ajánlom olyanoknak,akik nem csak a hagyományos magyar ízeket kedvelik.