Feneketlen-tó Budapest

Feneketlen-tó Budapest
Feneketlen-tó BudapestFeneketlen-tó Budapest
Feneketlen-tó BudapestFeneketlen-tó Budapest

Feneketlen-tó Budapest bemutatkozása

Buda szívében, a Móricz Zsigmond körtértől pár perces sétára található a Feneketlen-tó, ami egy igazi gyöngyem a betonrengetegben. A tavat parkos környezet veszi körül, ahol található egy futókör, játszóterek, illetve több vendéglátóhely is. Tökéletes helyszín egy kis kikpacsolódásra, sétára, piknikre vagy sportolásra.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Wellness pihenés Zalakaroson
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Feneketlen-tó Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Érdekes 2023. október 21.a párjával járt itt
Köszönöm, hogy írtatok róla, így nekem is eszembe jutott, hogy: Tényleg, a Feneketlen-tó! Évtizedekig a fővárosban éltem, de annyira messze tőle, hogy csak nagyritkán vetődtem ide, a tó mellékére. Talán egyszer egy musical-előadásra egy nyár estén, de hogy milyen színpad volt ott, arra már nem emlékszem.
2082
Érdekes 2023. október 19.egyedül járt itt
Igen, hát jól beszélt ZigZag, körbeettük ötször a Feneketlen tavat, aztán magáról a tóról meg egy szó sem esett. Bár, én sem tudtam, hogy fent van itt. De ha már. . . Szóval, biztos csináltam már vagy 100 fényképet séta közben vagy ezért vagy azért erről a helyről, de fogalmam sincs, most hol vannak, milyen mappában, pedig mindenféle évszakból van, közhelyes képek, havas templom, levágott nád, éjszakai tükröződés.
Feneketlen-tó Budapest - Külső képFeneketlen-tó Budapest - Külső képFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - Külső képFeneketlen-tó Budapest - Külső képFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - Külső képFeneketlen-tó Budapest - Külső képFeneketlen-tó Budapest - Külső képFeneketlen-tó Budapest - Külső kép
Érdekes 2023. október 9.barátokkal járt itt
Érdekes, hogy még senki sem írt értékelést a Feneketlen-tóról, amely már jó ideje szerepel az adatbázisban, de nem sikerült megtalálnom a régi fotókat, melyekből az elmúlt 30 évben készült pár tucat, így néhány friss képpel jöttem. A XI.
Feneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - EgyébFeneketlen-tó Budapest - Egyéb