Óbudai Gázgyár Budapest

Óbudai Gázgyár Budapest
Óbudai Gázgyár BudapestÓbudai Gázgyár Budapest
Óbudai Gázgyár BudapestÓbudai Gázgyár Budapest

Óbudai Gázgyár Budapest bemutatkozása

A III. kerületben található Weiss Albert tervezte Óbudai Gázgyár 27 hektáros területén több olyan épületet is megszemlélhettek, melyek ma már műemléki védettséggel bírnak (Száraztisztító, Óraház, Víz- és kátránytornyok, Villamos központ). A hivatalosan 1914-ben megnyitott  szénből városi gázt előállító üzem 1984-ben állította le végleg a termelését.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Senior kedvezmény 60+
2024.06.14-ig
Portobello Hotel Esztergom

Óbudai Gázgyár Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2022. július 13.egyedül járt itt
Nyilván tudtam már a létezéséről korábban is, példaképpen amikor Aquincum római romjait látogattuk meg, mindig néztem, milyen jóféle kémények magasodnak ott mögötte. De ugye építési terület, lezárt terület volt sokáig, így nem igazán gondoltam a bejutásra. Aztán láttam, hogy szoktak szervezni ide csoportos, vezetéses felfedező túrákat, de az időpont nem volt soha megfelelő.
Óbudai Gázgyár Budapest - EgyébÓbudai Gázgyár Budapest - EgyébÓbudai Gázgyár Budapest - EgyébÓbudai Gázgyár Budapest - EgyébÓbudai Gázgyár Budapest - EgyébÓbudai Gázgyár Budapest - EgyébÓbudai Gázgyár Budapest - EgyébÓbudai Gázgyár Budapest - Egyéb
2076
Érdekes 2022. június 16.egyedül járt itt
Azt mondta a kedves pénztárosnő Aquincumban, hogy persze, el kell menni ide és ide és akkor majd ott beengednek, csak mondjam meg, hogy fotózni akarok. Na, én mentem is. Graphisoft Park, porta, tagbaszakadt biztonsági őrök. . . magyarázom, mit szeretnék. . .
Óbudai Gázgyár Budapest - Külső képÓbudai Gázgyár Budapest - Külső képÓbudai Gázgyár Budapest - Külső képÓbudai Gázgyár Budapest - Külső képÓbudai Gázgyár Budapest - Külső kép