Szabadság híd Budapest

Szabadság híd Budapest
Szabadság híd BudapestSzabadság híd Budapest
Szabadság híd BudapestSzabadság híd Budapest

Szabadság híd Budapest bemutatkozása

A Szabadság híd már több mint 120 éve biztosítja a Dunán való átkelést. Az eredetileg Ferenc József híd  a Szent Gellért teret és a Fővám teret köti össze. 1896. október 4-én adták át, s 1945-ben a többi híddal együtt felrobbantották.Újbóli átadására 1946. augusztus 20-án került sor.

Sungarden Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden
Aranyifjaké a SunGarden
2024.10.14-ig
Sungarden Hotel Siófok
Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Szabadság híd Budapest vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Érdekes 2023. április 12.egyedül járt itt
Ha már így ráértem a Dunánál, volt egy fél órám üzletnyitásig, a gyémántfokozatú királynő meg feltette ezt ide előttem, hát csak felhívás egy sétára ez is. (Muhaha. . . na, nem mintha nem mentem volna át rajta párszázszor. Amikor az ember az egyik parton lakik, a másikon meg dolgozik, akkor adott dolog ez. ) Ó, és még valami.
Szabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - Külső képSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - Külső képSzabadság híd Budapest - Külső képSzabadság híd Budapest - Külső képSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - Külső képSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - Külső kép
Kihagyhatatlan 2023. április 11. járt itt
A fővárosi Duna-hidak közül ez a zöld színű híd. A belvárosi szakaszon a Gellért tér (XI. kerület) és a Fővám tér (IX. és V. kerület határa) között épült. Korábban Ferenc József császár nevét viselte, ennek apropóján került a híd egyik rácsára a kis szobra függőágyban Kolodko Mihály zseniális alkotásaként.
Szabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - EgyébSzabadság híd Budapest - Egyéb