Flippermúzeum Budapest

Flippermúzeum Budapest
Flippermúzeum BudapestFlippermúzeum Budapest
Flippermúzeum BudapestFlippermúzeum Budapest

Flippermúzeum Budapest bemutatkozása

A múzeum tulajdonosa, Pálfi Balázs magángyűjtő, aki egy régi álmát szerette volna megvalósítani azzal, hogy az általa olyannyira szeretett flippergépeket kiállíthassa. A hosszú évek gyűjtőmunkája 2014. április 10-én meghozta gyümölcsét, ekkor nyitotta meg kapuit a nagyközönség előtt a múzeum. A XIX.

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Flippermúzeum Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Érdekes 2022. szeptember 29.a párjával járt itt
Egy borongós vasárnapon döntöttünk úgy, hogy elmegyünk a Flippermúzeumba és nem bántuk meg. Végtelen mennyiségű flipper közül lehet választani, illetve más típusú játékgépek is vannak (léghoki, kosár, super mario, pacman, guitar hero, fruit ninja stb). Kifejezetten tetszett, hogy több olyan gép és játék is van, amivel lehet párban, egymással vagy egymás ellen játszani.
Flippermúzeum Budapest - EgyébFlippermúzeum Budapest - Egyéb
2082
Érdekes 2022. június 22.egyedül járt itt
Valahogy mára eltűntek azok a játéktermek, amik sokáig lázba hoztak kicsiket és nagyokat. Kisebbik fiam élt-halt értük. De én is szívesen elpöcögtettem valami flipperen valami szórakozóhelyen egykor. Még egy csomó pénzt is vesztettem valami taxis sráccal szemben, mert, ha rájön az emberre, akkor szenvedéllyé is válhat.
Flippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - Külső képFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - BelsőFlippermúzeum Budapest - Egyéb
Érdekes 2019. június 23.gyerekekkel járt itt
Szülinapi bulin jártak itt a gyerekeim, én csak kísérőként vettem részt, de ha már így alakult, természetesen körülnéztem. Több, mint 5 évvel ezelőtt nyitottak meg egy újlipótvárosi pincehelyiségben. Az egyszerű jellegtelen vasajtó mögött egy titokzatos világ nyílik meg.
Flippermúzeum Budapest - EgyébFlippermúzeum Budapest - EgyébFlippermúzeum Budapest - EgyébFlippermúzeum Budapest - EgyébFlippermúzeum Budapest - EgyébFlippermúzeum Budapest - EgyébFlippermúzeum Budapest - EgyébFlippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest - Flippermúzeum Budapest -