Petneházy Club Hotel Budapest ★★★

Petneházy Club Hotel Budapest
Petneházy Club Hotel BudapestPetneházy Club Hotel Budapest
Petneházy Club Hotel BudapestPetneházy Club Hotel Budapest

Petneházy Club Hotel Budapest bemutatkozása

A Petneházy Club Hotel Budapest II. kerületében, zöldövezeti környezetben található. Az épületkomplexum faházakat és szállodai szobákat egyaránt kínál.
Figyelem! A Petneházy Club Hotel kizárólag rendezvényeknek biztosít helyszínt, magánvendégeket nem fogadnak!

Centrooms Hotel Eger - Napi árak reggelivel
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Petneházy Club Hotel Budapest vélemények

2014. december 2.a párjával járt itt
Nyáron 2 éjszakát töltöttünk e csodás helyen! A táj lenyűgöző. Szállodai szobát foglaltunk,de hiba csúszott a foglalásba,így már teltház volt a szobákba. Kaptunk cserébe-természetesen felár nélkül-egy mesés skandináv házat,saját szaunával. Tökéletes tisztasággal,s felszereltséggel.
Szörnyű 2014. augusztus 9.a párjával járt itt
A kornyek gyonyoru, a fahazak aranyosak, epp annyira otthonosak, hogy az ember mindjart jol erzi benne magat. Amiert megis szornyu volt ez a ket nap az, hogy nem valaszthajuk meg a szomszedainkat, ugye, es egy tarsasag a szomszed fahazban bomboltette a technot, keso este, majd reggel 6-tol ujra.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Bár csak 1 éjszakát töltöttünk az Édes romantika csomag keretein belül párommal az egyik faházban, de nagyon pozitív élmény volt. A faház felszereltsége, a nyugodt környezet, a benne található szauna is felejthetetlen élményt nyújtott. Érkezésünk után a masszázs is nagyon jól esett, a személyzet pedig kedves volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
Május elején töltöttünk egy hosszú hétvégét a hotelban. A 25. házassági évfordulónkat mentünk megünnepelni az édes romantika csomagot kértük. Mi előre szóltunk,hogy édes pezsgőt szeretnénk. Igaz nem az volt bekészítve, de kérésünkre rögtön kicserélték. Vittük a kiskutyánkat is.
2014. április 21.családjával járt itt
Nagyon kellemes a természeti környezet. Sok aktív pihenést nyújtó mozgásos tevékenység lehetősége. A faházak kényelmesek, de a vendégágy és a kihúzható ágy a nappaliban kissé kényelmetlen. Az étterem területén található éterem nem az átlagos magyar családok anyagi helyzetéhez alakította ki áraikat. Kellemes lehet parkolni. Jó a faházakhoz tartozó önálló szauna.
Üdv.
2014. március 22.családjával járt itt
November végén voltunk a nagyon kellemes faházak egyikében. Szép a környezet, kényelmesek a házak, remek a házban lévő szaunázási lehetőség. Sajnos az uszoda az úszás oktatás matt nem az igazi, a szaunába az átjárás egy elég hideg kis előtéren át történik. A tisztaság is hagy egy kis kívánni valót, főként a zuhanyzóban.
2013. december 20.kollégákkal járt itt
Két napos tréninget szerveztünk a Petneházy Hotlebe. Nagyon hangulatos szálláshely. A személyzet mindig kéznél van, nem kell őket levadászni, ha az ember szeretne valamit. A megközelíthetőség is nagyon egyszerű. Parkolás tökéletesen megoldott. A környezet egyszerűen csodálatos.
Petneházy Club Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen megtisztelő értékelését. Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Sok szeretettel várja Önöket legközelebb is a Petneházy Club Hotel.
2013. december 26., Petneházy Club Hotel
2013. november 25.a párjával járt itt
Mi párommal az édes romantika ajánlat keretében töltöttünk egy egy éjszakát a Petneházy Club Hotelben. Ami nem tetszett az a kézműves csokoládénak csúfolt olvadt massza, ami a hűtőben várt minket. Valamint, hogy a csomagban található pezsgőről nem kérdezték meg milyet szeretnénk.
Átlagos 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Néhány éve már voltunk a gyerekekkel faházban az nagyon kellemes volt de most a főépületben voltunk és ez nem tetszett. Egy folyosóról lehet az összes szobát megközelíteni , a hangszigetelés az nagyon gyenge mert sok minden áthallatszott a többi szobából. A medencénél nagyon zavaró volt az úszás oktatás.
Petneházy Club Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük megtisztelő értékelését.

2013. november 5., Petneházy Club Hotel
Kiváló 2013. április 2.gyerekekkel járt itt
A fenti táblázatból a szolgáltatásokat azért nem értékeltem, mert nem vettem igénybe külön szolgáltatásokat, bár a családom elmondása alapján az uszodában például biztonsággal létezhetnek nagyobb gyermekeink nélkülünk is, mert a személyzet odafigyelése biztosított számukra.