Krúdy Gyula szobra Budapest

Krúdy Gyula szobra Budapest
Krúdy Gyula szobra BudapestKrúdy Gyula szobra Budapest
Krúdy Gyula szobra BudapestKrúdy Gyula szobra Budapest

Krúdy Gyula szobra Budapest bemutatkozása

Krúdy Gyula szobrát Budapest lakosai számára állíttatta a Matild Palace 2021. november 16-án.
A szoborral emléket szerettek volna állítani a magyar irodalomtörténet legtermékenyebb alakjának, hisz Krúdy a szomszédos Belvárosi Kávéházban írta meg a Szindbád-történetek nagy részét.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Krúdy Gyula szobra Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2022. október 23. járt itt
Krúdy Gyula - a szobor - a Duna utcában - amely sétálóutca - ül egy kerekasztalnál a kávéházban, állát megtámasztva könyököl, jobbkezében toll, éppen legújabb szerzeményén töpreng. Egy igazán új szobor, még egy éves sincs. A közelmúltban felújított Matild- palota (avagy Klotild-palota déli tömb) földszintjén a XX.
Krúdy Gyula szobra Budapest - EgyébKrúdy Gyula szobra Budapest - EgyébKrúdy Gyula szobra Budapest - EgyébKrúdy Gyula szobra Budapest - Egyéb
2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 31.egyedül járt itt
A drága, legendás irodalmárnak és gasztocsillagnak köszönhetem, hogy tegnap a Matild Caféban ettem. Számomra új volt a szobra, nem is olyan régen van ez itt. Meg is torpantam egyből.
Krúdy Gyula szobra Budapest - Külső képKrúdy Gyula szobra Budapest - Külső képKrúdy Gyula szobra Budapest - Külső képKrúdy Gyula szobra Budapest - Külső kép