Hotel Piroska Bük, Bükfürdő ★★★★

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő bemutatkozása

2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel, gyógyászati részlettel, wellness-kínálattal várja vendégeit. Akadálymentesített, antiallergén, állatbarát szobák is igénybe vehetők.

A Hotel Piroska legnépszerűbb csomagjai

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Három éjszakás ajánlat
Három éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Legjobb ár (min. 4 éj)
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2013. október 25.gyerekekkel járt itt
A személyzet udvarias, segítőkész volt. A szobánk tiszta, nagyon jól felszerelt. Az egész hotelre jellemző az összhang. A wellness részleg tiszta és csendes, alkalmas a pihenésre. Nekem tetszett a kuponos rendszerű étkezés. Finoman főznek, bőséges adagot kaptunk mindenből. A hotelt könnyen megtaláltuk, jól ki van táblázva mindenhol.
Kiváló 2013. október 12.a párjával járt itt
Kedves olvasók! Egyből a lényegre térve, a Hotelt csak ajánlani tudjuk. Fiataloknak, családosoknak és idősebbeknek egyaránt. Nyilván voltak, vannak hiányosságok, mint mindenütt. Részletezném az élményeket. A megérkezésünk flottul ment, könnyen megtalálható a Hotel és szép is.
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - BelsőHotel Piroska Bük, Bükfürdő - Külső képHotel Piroska Bük, Bükfürdő - EgyébHotel Piroska Bük, Bükfürdő - WellnessHotel Piroska Bük, Bükfürdő - WellnessHotel Piroska Bük, Bükfürdő - VendéglátásHotel Piroska Bük, Bükfürdő - Medence/kertHotel Piroska Bük, Bükfürdő - VendéglátásHotel Piroska Bük, Bükfürdő - Belső
2013. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Egy kicsit minket is meglepett a szoba, hogy nincsen légkondi, de összeségében szerintem kárpotolt minket a wellnes, az udvar, a fenyők között mókusok, (nagyon régen nem látunk). Az étterem tökéletes volt mind tisztaságilag, mind kiszolgálás szempontjából, minden esete tele ettük magunkat, ami után jó volt sétálni vagy kerékpározni a város határában.
2013. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: kellemes hangulatú szálloda, figyelmes személyzettel, kisgyerekekkel ideális választás, az ételek finomak, a kupon rendszer nagyszerű ötlet, volt hogy még az ebéd is részben kifutotta belőle. A reggeli bőséges volt, mindenki megtalálta, a magának valót és mindig fel-és utána volt töltve az ételeknek, italoknak.
Gyenge 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Sajnos nekünk nagyon nagy csalódás volt a szállás. Egy tetőtéri szobát kaptunk, ahol nem volt légkondi, így a kánikulában elviselhetetlenül meleg volt. Az ablakokon nem volt szúnyogháló, esténként áradt be a konyhából a szag, és minden este üvöltött a zene 10 óráig. (A foglalásnál jelezték, hogy "hetente több alkalommal" van élőzenés vacsi, de azt nem, hogy minden nap.
2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Összességében mindennel elégedettek voltunk.A reggeli bőséges, a vacsora nagyon finom volt.A főpincér kivételével mindenki nagyon segtőkész és kedves volt. A wellness részleg lehetne nagyobb,és a 21 órai zárást korainak tartottuk. A szobánkban sajnos nem volt klima, sem ventillátor.Ez az egy volt ami miatt kicsit bosszankodtunk.
Kiváló 2013. augusztus 19.a párjával járt itt
A csodásan felújított szállodában kedves, és készséges személyzet segítségével, bőséges ellátással töltöttük pihenésünket. Ami kicsit zavaró volt, hogy a belső udvaron lévő játszótér, amelyre szobánk ablaka nyílt, késő éjszakáig zajos volt. A trambulinon ugráltak, a malom játék figuráit dobálták.
Kiváló 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves, és előzékeny volt mindenki. Maximális volt a szolgáltatás. Az ellátás bőséges volt ( a harmadik nap után már szinte a gyerkőc menü is elég volt ). A gyerekek is nagyon élvezték a sok pancsolást, játékot, foglalkozásokat. Valóban kikapcsolódhattunk mindannyian, köszönjük Piroska. :)
Kiváló 2013. augusztus 11.a párjával járt itt
Bükfürdő kiváló hely a pihenésre és ez a szálloda remek választás volt részünkről! Kitűnő ételekkel, kedves személyzettel. Olyan finom és bőséges ételeket adnak, hogy senki nem fog éhesen távozni az étteremből. Talán, ami negatívum, hogy a malom játék az udvaron sok pihenni vágyót zavar, mert a gyerekek este kezdenek vele játszani és nagyon zörögnek a műanyag korongok.
Kiváló 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Pici babánkkal voltunk a Piroskában. Fantasztikus hely, mindenkinek csak ajánlani tudom!!! Hihetetlenül családbarat!! A piciknek külön "szbában" van a gyerek medence. Még arra is figyeltek, hogy a fürdő mellé kapjunk szobát, hogy a picivel ne keljen átmenni az egész szállodán! Csak ajánlani tudom!!!
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő a térképen
9737 Bük, BükfürdőKossuth Lajos u. 60.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád