Hotel Piroska Bük, Bükfürdő ★★★★

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, BükfürdőHotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő bemutatkozása

2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel, gyógyászati részlettel, wellness-kínálattal várja vendégeit. Akadálymentesített, antiallergén, állatbarát szobák is igénybe vehetők.

A Hotel Piroska legnépszerűbb csomagjai

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Három éjszakás ajánlat
Három éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Legjobb ár (min. 4 éj)
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő vélemények

Átlagos 2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Pár nappal a nyaralás előtt emailt kaptam, hogy a családi szoba elhelyezkedéséről elfelejtettek tájékoztatni és bár már márciusban lefoglaltam, csak az étterem felett lift nélkül tudnak elhelyezni. Ezt nem fogadtam el és helyette olyan 2 szobát kaptunk, ami összenyitható. Ez megfelelő volt számunkra. Az ágyak kényelmesek voltak.
Kiváló 2014. augusztus 20.a párjával járt itt
Kellemes 6 napot töltöttünk a családias hangulatú és gyerekbarát Hotel Piroskában. A szálloda wellness részlege tetszett a legjobban, nagyon esztétikus, klaszz volt a többféle szauna,és az élménymedence, csak a gőz és az infraszauna nyitvatartását rövidnek találom.
Kiváló 2014. augusztus 10.a párjával járt itt
Az étterem személyzete nagyon kedves és segítőkész volt. Le a kalappal Pisti pincér előtt, aki minden pillanatban leste a vendégek kívánságát. Az ételek nagyon finomak voltak. A szobában rend és tisztaság volt. Sajnos nem olyan classic szobát kaptunk, mint amilyeneket látni a honlapon található képek között.
Átlagos 2014. július 26.gyerekekkel járt itt
A Wellness részleg sajnos sokkal kisebb mint azt a képeken látni lehetett, sajnos az ott tartózkodásunk alatt csak egyszer tudtuk élvezni ezt a részét a szolgáltatásaiknak, a recepció kiszolgálói átlagon felüliek, kitűnő probléma megoldó képességgel rendelkeznek, sajnos a felszolgáló személyzet női tagjai nem oda valók.
2014. július 19.gyerekekkel járt itt
Összességében jól éreztük magunkat, a wellness részleggel elégedettek voltunk.
A szobában viszont egy ősrégi tv volt, alig néhány magyar nyelvű csatornával.
Az étteremben az ételek finomak voltak, de a kiszolgálás minősége nem felelt meg 4 csillagosnak (többször találtunk koszos tányért, reggelinél és vacsoránál sem terítették meg újra az asztalokat a később érkező vendégeknek).
Átlagos 2014. július 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon vártuk a nyaralást, de sajnos amint megérkeztünk a szállodába és megláttuk a szobánkat, szinte ledöbbentünk. Nehéz szavakba önteni, amit abban a percben éreztem. A családi szobánk, ami a honlapon található fotók alapján tetszett, a valóságban egy átlagos családi apartman szintjét sem érte el.
2014. július 10.a párjával járt itt
A szálloda kellemes időtöltést biztosít minden korosztály számára. A gyerekeknek igazi paradicsom,minden adva van a szórakoztatásukhoz. A felnőttek szintén megtalálnak mindent a kellemes pihenéshez,/kül- és beltéri medencék,szaunák,masszázs/
A személyzet kedves,és segítőkész.
2014. június 29.a párjával járt itt
Kellemes pihenés volt,nagyon választékos és bőséges félpanziós ellátással. Figyelmes, udvarias személyzettel.Amiért nem adtam kiváló értékelést a tisztaságra annak az az oka,hogy szobánk ablaka meglehetősen koszos volt.Mindent figyelembe véve,nagyon jól éreztük magunkat.Tisztelettel Mészáros Lászlóné
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
2014 májusában voltunk. 8 év alatt 5-ször voltunk a Piroskában. A szobák romantikusak. Tisztaság és rend van körülöttük. Összességében mindennel elégedettek voltunk. Svédasztalos ételek minősége megfelelő, személyzet segítőkészek és barátságosak. Bükfürdőhöz transzfer busszal is lehet közlekedni, ez nagyon jó. Szeretjük odajárni.
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Külső képHotel Piroska Bük, Bükfürdő - Külső képHotel Piroska Bük, Bükfürdő - Külső képHotel Piroska Bük, Bükfürdő - Külső kép
Átlagos 2014. június 23.gyerekekkel járt itt
Egy ev elteltetevel mindannyian nagyon vartuk, hogy visszaterjunk ide nyaralni. Nagyon sok pozitiv elmenyt gyujtottunk itt az elmult 2 evben, mar elore orultem milyen jokat fogunk itt ujra enni (a tatar beefsteak tavaly iszonyu jo volt). Elso meglepetes: nincs kuponrendszer, lesz svedasztal. Ok jo etlaprol nem lesz gond.
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő a térképen
9737 Bük, BükfürdőKossuth Lajos u. 60.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád