Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

4,4
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, BükfürdőGreenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyvízéről híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében helyezkedik el, ideális környezetben. Az négycsillagos superior szálloda kiváló felszereltsége és magas szintű szolgáltatásai pihentető kikapcsolódást kínálnak minden korosztálynak.

A Greenfield Hotel Golf & Spa legnépszerűbb csomagjai

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - Pünkösd
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2014. július 23.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk a hotelben, csupán 2 éjszakát töltöttünk itt. Profi kiszolgálás, különösen kedves, udvarias személyzet, kifogástalan tisztaság, finom, változatos ételek, mégsem sikerült kikapcsolódnunk. A medencetérben hangos kiabálás, labdázás, vízbe ugráló gyerekek között kellett "pihennünk".
Kiváló 2014. július 18.gyerekekkel járt itt
A személyzet segítőkész, pontosan tudtak mindent az előleg befizetéssel és a SZÉP kártyás fizetés is könnyen ment. Kifejezetten kisgyermekbarát szállás, van benti-kinti wellness esti gyermekprogramok, játszóház, rendkívül tiszta és all inckusive(OK, hogy a szeszes italt csak 6-tól adnak ingyen, no meg a prémium italokért fizetni kell, no de nem berúgni megy az ember.
Kedves Kovács Úr!

Szeretnénk megköszönni, hogy a Greenfield Hotel Golf & Spa-t választották nyári pihenésük helyszínéül. Nagyon örülünk, hogy itt tartózkodásuk alatt jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásaink színvonalával.
Bízunk abban, hogy hamarosan újra vendégeink közt köszönthetjük Önöket.
2014. július 26., Ódor Adrienn, Greenfield Hotel Golf & Spa
Kiváló 2014. július 8.gyerekekkel járt itt
Kiemelkedően udvarias és segítő kész a személyzet, a tisztaság pedig rendkívüli. A konyha remek, a választék megfelelő, bár a reggeli kinálat lehetne változatosabb. (nem minden reggel ugyan az) Ami nem tetszett, hogy a szauna térből lehetett a sókamrába menni, és oda csak 16 éven felüliek mehetnek.
Kedves Vendégünk!

Először is szeretnénk megköszönni, hogy a Greenfield Hotel Golf & Spa-t választották pihenésük helyszínéül.
Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szakított arra, hogy tapasztalatait megossza velünk. Nagyon fontosak számunkra vendégeink észrevételei mert csak ezek segítségével tudunk szolgáltatásaink minőségén javítani.
2014. július 14., Ódor Adrienn, Greenfield Hotel Golf & Spa
Kiváló 2014. július 1.barátokkal járt itt
kényelmes, jó kiszolgálás és wellness egy helyen. többször jártam már itt és kifogástalan az ételek minősége, és a kiszolgálás is. a személyzet nagyon kedves. megfizethető áron kényelem tisztaság és jó kiszolgálás egy helyen. a szálloda felszereltsége kiváló,minden megtalálható itt, amire a kényelemhez szükség lehet!
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom,minden kitűnő volt. A szoba tiszta volt,az ellátás kiváló,a személyzet nagyon kedves és udvarias. A kellemes időtöltéshez és pihenéshez minden adott,nagyon jól éreztem magam és a feleségem is. Ha lesz még lehetőségem feltétlenül visszatérő vendég leszek,mert igazán jól éreztük magunkat. Nem lehet semmire egy rossz szavunk. Minden csak+++++++++.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
2013 július 6 éjszaka családi nyaralás (6 éves gyermekkel)
A szálloda felszereltsége kiváló. Az ételek nagyon finomak voltak, hatalmas volt a választék. A gyerekekre külön figyeltek. A programok széles kínálatában mindig találtunk elfoglaltságot, így 6 nap alatt sem unatkoztunk, igazi felüdülés volt.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Pár napot tötöttünk el ebben a szállodában a gyerekekkel. A szállodai szolgáltatásokkal nagyon meg voltunk elégedve. A személyezet nagyon kedves - soha nem sikerült megelőznünk öket a köszönésben. A hatalmas fürdöszobával ellátott szobában kényelmesen elfértünk a gyerekekkel. A medencék tiszták voltak.
2014. május 30.a párjával járt itt
Tetszett a SPA szolgáltatás és a szálloda környezete. Meg voltam elégedve a tisztasággal és a szoba felszereltségével. Az alkalmazottak készségesek és kedvesek voltak. Kevésbé tetszett az all inclusive szolgáltatásban, hogy csak az estére korlátozódott. Véleményem szerint az ebédnél is belefért volna egy-egy pohár sör vagy bor.
Kedves Antalicz Úr!

Nagyon örülünk, hogy itt tartózkodásuk alatt jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásaink színvonalával. Sajnáljuk, hogy a "Greenfield soft all inclusive" szolgáltatásunk kínálata nem teljes mértékben nyerte el tetszésüket.
2014. június 1., Ódor Adrienn, Greenfield Hotel Golf & Spa
2014. május 4.gyerekekkel járt itt
Már háromszor voltunk ebben a szállodában, utoljára a barátainkat is elhívtuk. Nekik is nagyon tetszett, kényelmes, tágas szoba, nagyon jó volt, hogy egymásba nyitható szobákat kaptunk, így még kényelmesebb volt az ottlét. A wellness rész nagyon tetszett, jó hogy ki is lehet menni, és van elég nyugágy, a szauna rész tetszett a legjobban, sokféle!
Kiváló 2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Három unokával voltunk párommal,2014. márciusban a szállóban. A gyors bejelentkezés után tiszta, kényelmes, egymásba nyíló szobákat kaptunk. A délutáni süteményezést különösen a gyerekek kedvelték. A wellness rész tiszta, tágas, a gyerekek és felnőttek is megtalálják a nekik megfelelő medencét.
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen
9740 Bük, BükfürdőGolf út 4.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 7200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 7200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 7200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár