Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
4. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1064 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2013. júniusban járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 19.
A szálloda melletti panzióban laktam. Ami nagyon kellemes hangulatú, tiszta épület volt. A nagyvárosi szmog után az itteni levegő egyszerűen felejthetetlen. A szállodában az étkezési lehetőséget tudtam igénybe venni. A hal étel kimondottan finom volt, diétás étel választékát bővítettem volna. A wellness részleg hangulatos.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 25.
Minden tetszett, egy dolog volt ami kényelmetlenséget okozott, a wifi hiánya, illetve nagyon "hézagos jelenléte". Tulajdonképpen csak a földszinten az étterem és a wellness részleg közötti területen működött, a szobában egyáltalán nem volt elérhető :(
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 24.
Négy éjszakát töltöttünk a Greenfield Hotelben, egy 10 és egy 2 éves gyerekkel. Összességében jól éreztük magunkat, a személyzet kedves, segítőkész volt. Amiben viszont jó lenne változtatni, az a gyermekjátszó. Jó lenne, ha lenne ott egy felnőtt, aki figyel arra, hogy a széthordott játékokat, ha már a szülők nem pakolták vissza, egy helyre tegye, így nem kéne keresgélni a legók darabkáit, a vonatpálya alkatrészeit.

2013. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 23.
Céges ügyben jártam itt, így a rendezvénytermeken, az éttermen és a báron kívül sok mindenre sajnos nem volt lehetőségem. Viszont azért körbekukkantottam és csodaszép hely, nagyon kényelmes, és az all inclusive ellátás igen vonzó :)
Pont emiatt, és mert kimondottan család- és gyerekbarát helynek tűnik, szeretnék ide visszatérni családostul.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 23.
Csak ajanlani tudom mindenkinek . 2 negativum van az 5 eltoltott napbol csak egyszer tortent meg,hogy a furdo mester a meleg termalvizbol ki kuldte a kis gyereket es nem engedte oket labdazni buvarkodni stb. Illetve a pezsgos medence resznel szinten nem szoltak ra a gyerekekre, hogy ne ott ugraljanak jatszanak az oda ulo vendegeket ne zaklassak ne locsoljak le, ha mar a gyerek szulei ezt nem erik fel esszel.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 19.
Az elégedettségünket legjobban jellemzi, hogy már harmadik éve töltöttünk itt egy hetet. Évente 2-3 szállodát felkeresünk egy hosszú hétvégére,de számunkra a Greenfield Hotel személyzetének kedvessége valamint a szálloda konyhája felülmúlhatatlan. Nagy figyelmet fordítanak arra, hogy a mindenki (gyerek, vegetáriánus, magyaros ízeket kedvelő)megtalálja a kedvére való ételt.
2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 29.
A kényelem, a tisztaság a kiszolgálás, az ételek minősége és választéka magas színvonalú. A személyzet udvarias, segítőkész. A medence vízeinek hőmérséklete tökéletes. Nyaralásunk alatt az egyik medencében történt némi "baleset", a víz leengedése, újratöltése, fertőtlenítés néhány órán belül megtörtént.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 11.
Az egész szállodáról csak jót tudok mondani, a szoba kellemes, tiszta, és kényelmes volt. Cicát is tudtunk magunkkal hozni, nem jelentett gondot. A park nagyon szép. Az ételek nagyon finomak voltak, széles választékban, nekem kifejezetten tetszett, hogy nagy volt a gyümölcs és a zöldség választék. A wellness jó volt, külön tetszett a páromnak, hogy nagy volt a szauna.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal jártunk pünkösdkor a szállodában. A hely csodálatos, a szálloda ízléses,minden igényt kielégítő,de nem hivalkodó. Sajnos kicsit szervezetlen az egész. A gyerek programok este 9-ig tartanak. Ezzel szemben a felnőtt szórakoztatás megoldatlan. A madár piszok úgy az erkélyeken, mint a közösségi helyeken, pld.

2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 9.
Csak elragadtatássl tuduk beszélni az ott töltött időről, mely nagyon gyorsan repült el. A szállás,az ellátás egyszerűen káprázatos, minden igényt maximálisan kimerít. Az étkezés fenomenális( isteni, szuper, király, klassz, oltári)ki-ki vérmérséklete szerint fogalmazza meg. Az ételek ízvilága pedig leírhatatlan ezt ki kell mindenkinek próbálnia a helyszínen.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 21.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2021.01.06.
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 42.250,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 23.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Érvényes: 2021.06.06-ig
Mika Vendégház
Érvényes: 2020.10.01-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, ajándék pezsgővel, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.300 - 30.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Póczáné Vendégszobái
Érvényes: 2021.06.06-ig
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Bük, BükfürdőX