Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 9.
Csak elragadtatássl tuduk beszélni az ott töltött időről, mely nagyon gyorsan repült el. A szállás,az ellátás egyszerűen káprázatos, minden igényt maximálisan kimerít. Az étkezés fenomenális( isteni, szuper, király, klassz, oltári)ki-ki vérmérséklete szerint fogalmazza meg. Az ételek ízvilága pedig leírhatatlan ezt ki kell mindenkinek próbálnia a helyszínen.

2012. májusban járt itt
Értékelt: 2013. május 18.
A szállodáról csak felsőfokban lehet beszélni. Gyönyörű park, minden igényt kielégítő szobák, ellátás. Változatos, magas színvonalú konyha. Szinte csodálkoztunk, mert a rengeteg vendég eloszlott, sosem volt tömeg az étteremben, medencéknél, holott a villapark vendégei is használhatják.

Böbike TOP szállásértékelő
2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 28.
2012 nyarán jártunk a szállodában,és nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás felülmúlta az elképzelésünket. Rendkívül jók az ételek és egész nap ehettünk ihattunk. Szóval mire haza indultunk mindenki hízott 5kg-ot. A medencék kellemes vizűek,minden nap voltak külön gyerek és felnőtt programok. Nagyon szép a táj a golf pálya is nagyon szép.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
nem a szállodában laktunk,de mint a villapark vendégei a wellness részleget használhattuk. CSodálatos egy hetet töltöttünk itt.
Sokat sétáltunk a gyönyörü parkban. A golfpálya is nagyon szép. Aki teheti látogasson el erre a gyonyörü helyre. Április elején voltunk itt és már tavasz volt,de még szomszéd ország havas hegycsucsaait fotóztuk.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon színvonalas szálloda. Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt, nagyon jól éreztük magunkat. Finomak voltak az ételek, tiszta a szálloda,nagy területű a medencetér, több medencével, a gyermekanimátoroknak külön köszönjük a gyermekekhez való hozzáállását. Szuper dolgokat készíthettünk, az esti gyermekdisco pedig felülmúlhatatlan volt. Köszönjük!

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Az elmúlt években több szállodát is volt lehetőségünk kipróbálni és messze a legtökéletesebb volt mind közül. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mi szenzációsan éreztük magunkat. A személyzet udvarias és kedves. Az ételek választéka nagy és ízletes, különleges. A szobák nagyok és tiszták. A környezet kellemes és nyugalmat áraszt. Tökéletes volt a kikapcsolódás.

Fülöp TOP szállásértékelő
2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A komplexum egy csende rendezett szép és tiszta környezettben van, jól felszerelt wellness szolgáltatásokkal és nagy zárt parkolóval. Az áraik viszont nem tükrözik feltétlen az amit adnak érte. A személyzet szolgálatkész, kedves. Ami nem tetszett olyan dologért akartak eléggé agresszív módon pézt kérni amit nem szándékoztunk igénybe venni és ez volt a sütemény és üdítő biztosítás a wellnessben.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 29.
A szobák kényelmesek, tágasak. A tisztaság teljesen megfelelt. Az all inclusive ellátásban változatosabb gyümölcsöket is fogyasztottunk volna napközben, mint az alma és a körte. Az ételválaszték bőséges volt, de az ízvilág számunka kissé szokatlan ( olivabogyós marhapörkölt. . . ), bár a levesei nagyon ízletesek voltak. A magyarosabb ízeket részesítjük előnyben.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 28.
Kellemes környezet, kitűnő wellness részleggel. Tágasak a terek, bőven van pihenőágy, így annak ellenére, hogy sok vendég volt, kényelmesen elfért mindenki. Az ételek változatosak és bőségesek voltak, az "Édes pillanatok" étkezést már csak a gyerekek próbálták ki. . . Egy apró negatív dolog: a szaunában kevés volt a szaunalepedő.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675 - 13.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jakuzzihasználattal és behűtött pezsgővel, infraszauna használattal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX