Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

4,4
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, BükfürdőGreenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyvízéről híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében helyezkedik el, ideális környezetben. Az négycsillagos superior szálloda kiváló felszereltsége és magas szintű szolgáltatásai pihentető kikapcsolódást kínálnak minden korosztálynak.

A Greenfield Hotel Golf & Spa legnépszerűbb csomagjai

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - Pünkösd
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. 6 és 9 éves fiúkkal voltunk. A wellnes super,sok medence,különböző hőmérsékletűek. Azt gondolom,csak egy vízicsúszda fokozhatta volna az élményeket. Az étterem szép,az ételek finomak,bőséges választék,süti gyümölcskúponok/Amiket ki sem tudtunk használni,mert olyan isteni volt az ellátás,nem igényeltük/,Korlátlan italfogyasztás nagyon jó,főleg a nyári melegben.
Gyenge 2013. december 12.a párjával járt itt
Már sokszor megfordultam hasonló hotelekben ezért van összehasonlítási alapom. Több olyan dolog van amiért nem térünk ide vissza. A priccs iszonyat kemény volt, aki nem érkezik ide 20-30 kg túlsúllyal az számítson rá, hogy pörögni fog egész éjjel, hogy melyik ízületét ne feküdje el.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Nagy Úr!

Először is szeretnénk megköszönni, hogy a Greenfield Hotel Golf & Spa-t választották pihenésük helyszínéül.
mert csak ezek segítségével tudunk szolgáltatásaink minőségén javítani.
2013. december 13., Király Ádám, Greenfield Hotel Golf & Spa
Kiváló 2013. december 10.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas, jó ellátás, rendkívül udvarias személyzet és csodaszép környezet. Kiváló lehetőség pihenni, kikapcsolódni, de társaságnak is nagyszerű program. A szakácsok által készített finomságok ételben-édességben egyaránt erős kísértést jelentenek! Egy észrevétel: mi korán reggel szeretjük a kávé mellett a napilapokat átnézni.
2013. december 7.a párjával járt itt
A csendes szobára vonatkozó kérésem teljesítését külön köszönom, valóban semmi nem zavarta a pihenésünket. A szoba hőfokszabályozása viszont vagy nem működött vagy egyszerűen nincs megoldva. Csak a ventillátor teljes kikapcsolása vezetett eredményre, mert a legkisebb fokozat is túlfűtötte a szobát.
Kiváló 2013. november 27.családjával járt itt
Ez egy nyeremény volt számunkra, ettől jobb helyen soha nem voltam még. a szállás kitűnő volt, igaz picit messze van a várostól, de többféleképpen el lehet jutni könnyedén. makulátlan tisztaság volt, az étel fantasztikusan finom volt, több féle fogásból lehetett választani. a welness része nagyon jó, több medence van. egy igazi családbarát szálloda, ha lesz rá lehetőségem, vissza térek ide.
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - VendéglátásGreenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - Wellness
Kiváló 2013. november 18.a párjával járt itt
Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, a fogadtatástól kezdve az étkezőbeli kiszolgáláson át, egészen a takarítószemélyzet hozzáállásáig.
Nagyon jó a víz, bőséges és finom az ételválaszték, maximális az étkezőben dolgozó személyzet hozzáállása, gyors a kiszolgálás.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 8. járt itt
Csodálatos fekvés, csend, nyugalom, kényelem. Tiszta, elegáns szobák, jól felszerelt fürdőszoba. Erkély a szobához. Kedves és udvarias személyzet. Bő választék az étteremben, finom ételek,vegetáriánus választék is van. Az all inclusive ellátásban még kiadós ebédre is lehetősége van a nagyétkűeknek.
2013. október 31.gyerekekkel járt itt
Nagyobb gyerekkel (magasabb mint 175 cm) a kétágyas szoba alkalmatlan kényelmi szempontból. A pótágy eleve nevetséges. Kizárólag kisgyerekek számára lehet jó. 2 főre kiváló szobák vannak. Megérkezésünkkor elfelejtették betenni a 3. ágyat. Külön kellett szólni. Napi takarítás nem az erősségük. A konyha kiváló! A wellness részleg is kitűnő.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szakított arra, hogy tapasztalatait megossza velünk. Rendkívül fontosak számunkra vendégeink észrevételei, kritikái, javaslatai, mert csak ezek segítségével tudunk szolgáltatásaink minőségén javítani.
2013. november 7., Ódor Adrienn, Greenfield Hotel Golf & Spa
2013. október 17.a párjával járt itt
Köszönünk mindent, nagyon jól éreztük magunkat. Nem zavartak minket feleslegesen, ha kérdésünk volt szívesen segített mindenki. Kellemes volt a környezet, Nagyon_nagyon finomak voltak az ételek. Bőséges volt a választék. Nekem csak egy dologban volt kellemetlen élményem, de ez fogható arra, hogy esetleg prűd vagyok, de az amikor szaunázni indultunk és meztelen emberek jöttek velem szembe az nem igazán tetszett.
2013. szeptember 19. járt itt
A szálloda melletti panzióban laktam. Ami nagyon kellemes hangulatú, tiszta épület volt. A nagyvárosi szmog után az itteni levegő egyszerűen felejthetetlen. A szállodában az étkezési lehetőséget tudtam igénybe venni. A hal étel kimondottan finom volt, diétás étel választékát bővítettem volna. A wellness részleg hangulatos.
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen
9740 Bük, BükfürdőGolf út 4.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 7200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 7200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 7200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár