Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd
2700 Cegléd, Kossuth tér 9.

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd a térképen

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd értékelése:

6. helyezett a 49 ceglédi étterem közül
101. helyezett Budapest környékén - 897 étterem közül

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - vélemények, kritkikák

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd vélemények

2014. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. február 9.
A városban a legfinomabb és a legnagyobb hamburger itt kapható, széles választékban. A pizzájuk minősége és választási lehetősége széles körű. A hely varázsát a visszafogottság jellemzi és a nem túl nagy zaj, aminek köszönhetően kellemesen lehet elfogyasztani a megrendelt ételt és közben még beszélgetni is lehet.

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 14.
Baráti társaságban kettős születésnap ünneplésére gyűltünk össze. A helyet minden helyi lakos ismeri, szinte nincs olyan ember a városban,aki ne rendelt volna innen pizzát. Barátságos belső berendezése és a nagy árnyékolt terasz minden időjárásban kellemes étkezési lehetőséget nyújt. Pizza és étel választéka jó alapot biztosít akár egy kellemes sörözéshez is.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 1.
Ez egy pizzéria a város közepén. Nagyon jó hely, kellemes terasszal, és Cegléden szinte egyedülálló módon nagyon figyelnek a vendégre. Még szinte magad alá sem húztad a széket, már ott van a pincér, hogy köszönjön és kezedbe nyomja az étlapot. :)
Mindenre figyelnek, ha elfogyott az italod, akkor szinte láthatatlanul újra ott vannak, hogy megtudják fogyasztasz-e még.

Legnépszerűbb csomagok Cegléden és környékén
Hotel Aquarell
Cegléd
6 nap/5 éjszaka 12.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.06.11.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2021.01.23. - 2022.01.24.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 15,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.01.24. - 2022.01.24.

Szállodák Cegléden és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Cegléd
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Egészséges pihenés (min. 5 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)
Téli fűszeres extra feltöltődés (min. 2 éj)

Arizona Pizzéria és Hamburgéria CeglédX