Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

Átlagos 2022. november 24.a párjával járt itt
Negatív tapasztalat: Érkezéskor 3/4 órát kellett várni, míg elfoglalhattuk a szobát, úgyis, hogy a szoba lehetséges elfoglalásának időpontjában érkeztünk, egy perccel sem hamarébb. A szobában vannak leromlott állapotú dolgok (szerintem nem 4 csillaghoz méltó). A szobában nem volt elég meleg és a wellness részlegen sem.
Átlagos 2022. november 21.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a párommal a szállodában , ami nem igazán felelt meg 4 *-nak. A wellness részleg rendben volt , de sok a hiányosság. A szobákban 18-20 foknál nem volt több. Az,hogy a berendezés "retró" és a szőnyegpadló is látott már szebb napokat,arról ne is beszéljünk. Fürdőruha,törölköző,köntös szárítására nem sok lehetőség van.
2022. október 28.a párjával járt itt
Mivel már idén februárban is voltunk itt ezért is van összehasonlításra lehetőségem. Sajnos észrevehető az elhelyezéssel és a szállodai körülmények színvonalának lassú de látható leépülése. Ma Magyarországon talán nincs is olyan szálloda a ceglédin kívül, ahol a szobákban elhelyezett jó minőségű TV készülékeken 4 (azaz négy) mákosnudli minőségű képet nyújtó adások tekinthetők meg.
2022. október 24.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Szép, tágas, modern szobánk volt. Az épület is szép. Az ellátás is változatos, jó volt. Udvarias személyzet, tisztaság. A wellnessben kellemes hőfokú, nagy medencék vannak, csak hiányzott a gyerekmedence, ezért a jaccusiban pancsoltak a gyerekek.
2022. október 17.gyerekekkel járt itt
Gyerekes családoknak szuper hely, szobában pelenka kuka, szuper játszószoba, bébiétel reggelinèl, vacsorànàl, gyerekmenü.
Szuper!
Óriási negatívum: hideg volt a szobában, fűtés nem működött, közel sem volt olyan hőfokú egyik medence sem ahogy írták. Konkrétan fàzott a 20 hónapos az élmény medencében..
Átlagos 2022. október 17.gyerekekkel járt itt
Amivel elégedett voltam az a reggeli és a vacsora, illetve a kiszolgálás
Nem voltam elégedett a melegvízzel, mivel 10 percet kellett rá várni. Én nem nézek tv-t , de barátnőm szeretett volna és nem tudott. Nem tudtuk igénybe venni a nekünk járó szolgáltatást masszázst mivel hely nem volt.
Kiváló 2022. október 17.gyerekekkel járt itt
Nem sorolnám fel hogy mi mindennel voltunk meg elégedve, csak annyit hogy mindent nagyon köszönünk fantasztikus volt ez a rövid idő amit ott töltöttünk. Azért egy dolgot mégis kiemelnék. Sok szállodába voltunk már de ilyenbe még nem hogy ennyire oda figyelnek a gyerekekre. Rengeteg játék a legjobb minőségüek, a játszószoba csodaszép . Csak gratulálni tudok. Mégegyszer köszönjük hogy ott lehettünk.
Kiváló 2022. szeptember 30.a párjával járt itt
A Hotel kellemes pihenést biztosított számunkra. A tisztaság, a személyzet udvariassága, az étel, a különböző szolgáltatások mind teljes mértékig kielégítő volt. Egyetlen pici észrevétel: a fürdőszobában szinte nincs polc, ahová a pipereholmit ki lehetne tenni, pedig hely rengeteg lenne rá.
2022. szeptember 30.a párjával járt itt
A szobaasszonyok állandó készültségbe szolgálatkész Tisztaság rendbe volt .Egy kis malőr hogy egy darab leszakadt a fürdőnél de senkinek semmi baja se lett. ennek ellenére szívesen fogok újra menni mert jól éreztük magunkat. Egyébként 4 éjszakát voltunk. nem először voltunk itt tavasszal is itt voltunk
2022. szeptember 26.a párjával járt itt
Gond volt a fûtéssel,mivel , hogy központi klíma van és mivel nincs fûtési szezon hideg van a szobában. Nem mûkõdik a fûtés ,és nem tudod kifüteni a szobát. Lezuhanyzás után fázol,,a fürdőruhád nem szárad meg,és aludjál 19 fokban és érezd jól magad. Kértünk hősugárzót,azt mondták nincs.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár