Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

Gyenge 2023. augusztus 26.a párjával járt itt
A parkoló hátul van, onnan nincs közvetlen bejárat a szállodába, meg kell kerülni bőrönddel a fél épületet. Nincs kinti medence, a beltér nagyon fülledt levegőjű, meleg, a pihenés nem megoldott, Nagyon nagy a zaj, a melegvizes medence vize nem meleg, hanem forró volt, gyakorlatilag elviselhetetlen. A szoba legalább átlagos volt, de semmi különös.
2023. augusztus 11.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak, a pincérek nagyon kedvesek és gyorsak. A szoba mérete teljesen megfelelő, de az ágy nagyon kényelmetlen volt a matrac és a párna miatt. Lehetne két különálló matracot használni franciaágy esetében is és kevésbé puha és darabos párnát.
Gyenge 2023. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
2 kisgyermekes családdal mentünk nyaralni 4 éjszakára. Szóltak előre , hogy volt valami viharkár, ami miatt nem működik a wellness részleg és adtak minden napra belépőt a szomszédban lévő fűrdőbe és csúszdaparkba, ami egy pozitív dolog volt a szálloda részéről. Valamint ami még pozitív az ételek minősége (nagyon finomak voltak).
Szörnyű 2023. július 21.gyerekekkel járt itt
Sajnos nem tetszett, a szobánkban csak egy pár órát ment a klíma utánna egyáltalán nem működött! A két nagy gyerekünkel mentünk az ő szobájukban nem volt két napig áram addig csak próbálkoztat a kártyákkal a recepción! Mire már meguntuk és nemhagytuk végre hivattak egy szerelőt aki nemtudta megcsinálni kaptak egy másik szobát! De elment a kedvünk az egésztől sajnos egy nappal elöbb eljöttünk!
Gyenge 2023. július 20.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a szállodában de arra kíváncsi lennék ha most kellene a szállodának csillagot kapni akkor hány csillagot kapna. Koszos tányér és hiányos evőeszköz ha a vendég ezt szóvá teszi akkor csak grimasz a válasz. Szervízdíj de mire is? Az ágyak kifeküdve. Foltos padlószőnyeg a folyosón és a szobában is.
2023. június 11.a párjával járt itt
Mivel több esetben jártunk itt korábbi években, tudtuk és vártuk is a hely által nyújtott és megtapasztalt dolgokat. Ami elsőre megdöbbentett és hiányzott, hogy a falakon nem voltak képek (Radnai Zoltán tűzzománc festményei) amiből korábban vásároltunk és büszke tulajdonosai vagyunk, és lakásunkban megbecsült helyre került.
2023. június 10.a párjával járt itt
A szállodára valóban ráfér egy "ráncfelvarrás", különös tekintettel a fürdőszobákra. Ezt a hiányosságot azonban eliminálja az ott dolgozók kedvessége, hozzáértése és segítőkészsége, a szolgáltatások színvonala, a környezet tisztasága és szépsége. Na és persze a gyógyvíz áldásos hatása.
2023. június 4.a párjával járt itt
A hotelba 3. alkalommal jártunk. Újra visszatérnénk máskor is.
Egészségügyi problémám miatt ha nem tudtam választani az ételek közül akkor azt elkészítették.
Ajánlani tudom mindenkinek aki pihenésre vágyik.
A személyzet kedves, segítő kész.
Amit negatívumként tapasztaltunk: a fehér fürdőköpenyek beszürkültek, mosottak, nem egy négy csillagos szállodához illő.
2023. június 3.a párjával járt itt
Kutyával voltunk. Az erkélyre nem tudtuk kiengedni, mert kifért a rácson. Kimehetett volna a tetőre. Én a napozóteraszra építenék egy nyári, úszásra alkalmas medencét. Elférne az oda. Több helyen jártunk már. Tetszene, ha a recepción lennének kerékpáros útvonal ajánlatok. Az esti élőzene nagyon tetszett, de jobb reklámozással többen lejöttek volna. Ezzel együtt jól éreztük magunkat.
2023. május 11.barátokkal járt itt
Én már sokadszorra jártam a hotelban a gyerekeim jóváltából. Most azonban a barátnőmmel mentem aki nem győzőtt áradozni, molyen jól érzi itt magát. Élvezte a medencéket a napozást a kinti részen, persze velem együtt. Én már tudtam milyen szolgáltatások várnak ránk , nem csalódtam most sem. Köszönjük Önöknek !
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár