Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

2022. szeptember 14.a párjával járt itt
Érkezésnél a recepciós kedvesen fogadott, Neki jeleztem a laktózérzékenységemet aki feljegyezte és továbbította a konyha felé. Foglalásnál laktózmentes étrendet kértem, amit meg is kaptam, sőt a séf el is akarta készíteni részemre ha nem tudok a svédasztalos étel közül választani.
Kiváló 2022. szeptember 14.a párjával járt itt
Nagyon jó volt minden segítőkész kedves személyzet bőséges finom választékos reggeli és vacsora a wellness nagyon jó a masszázs amit kaptunk nagyon kellemes volt. Nagyon jól éreztük magunkat és minden adott volt a kellemes kikapcsolódáshoz és a pihenésre. Csak jót tudok mondani a hotel aquarellről.
Átlagos 2022. szeptember 12.egyedül járt itt
Egy 4-csillagos szállodánál a fogadtatás is lehetne barátságos 12 h előtt érkeztünk, ki lettünk oktatva, hogy három előtt vagyunk /? ? ? ? ? ? / Szoba tisztasága kielégítő volt de a Tv nem működött a szerelő sem tudta beállítani Magyar adás lényegébe nem jött élvezhetően.
Átlagos 2022. szeptember 12.a párjával járt itt
Párommal szerettünk volna egy romantikus hétvégét eltölteni a szállodában. A 4* elég meggyőzőnek tűnt, azonban csalódnunk kellett a helyben. A szobában a takarítás nagyon felületes volt, poros volt minden, a lámpabúrák koszosak és lyukasak, a padló foltos, a törölköző sminkfoltos. A szobába rendelt gyümölcstálon rohadt banánt kaptunk.
2022. szeptember 1.a párjával járt itt
Sajnos az étterem tisztasága,/terítők,tányérok,földön lévő ételmaradékok/ személyzetének nem megfelelő hozzáállása / tányéraink halmozodtak az asztalon,sokszor nem volt pohár,kiskanál stb/étel választékon és a minőségben talán egy kis változás kéne tenni. Minden más remek volt talán azért is mennénk vissza. KÖSZÖNÖM
Kiváló 2022. június 21.a párjával járt itt
Feleségemmel voltunk Önöknél. Már töltöttünk a szállodában egy szilveszteri csodálatos három napot , akkor családosan / fiam , menyem , két unokám /. A várost akkor csak futtában tudtuk megnézni ,mert nagyon hideg volt . Most pótolni tudtuk ezt is . Imádjuk az Alföldet , a hazaszeretetet sugárzó falvait . Ezeket bejárva olyan jó Önökhöz estére visszatérni.
Gyenge 2022. május 12.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk a szállodába, a szoba tisztasága elég minimális volt, a fürdőszoba tessék lássék alapon volt kitakarítva. A terasz nem tudom mikor lett takarítva de tiszta pór volt minden. A wifi nagyon gyengén működött. Az étterem az volt csak a csúcs! ! ! Pincérek flegmák voltak ha volt kedvük köszöntek ha nem volt kedvük akkor nem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2022. május 10.családjával járt itt
Jókedvűen érkeztünk ismételten a szállodába, felidézve az 1918-as pozitív emlékeinket. Érkezésünk délutánján a wellnesz egyik medencéjében voltunk, amikor a szaunák előterében és a jacuzzinál az álmennyezet nagy robajjal leszakadt, természetesen azonnal lezárták.
Hotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - Belső
Kiváló 2022. április 2.a párjával járt itt
Mi majd nem mindennel meg voltunk elégedve. Korábban jártunk itt / 11 évvel ezelőtt/ és akkor minden szuper volt, azért is választottuk ezt a helyet a mostani kikapcsolódásunk helyszínének. Most a tetőtérben kaptunk szobát, ahol első éjszaka nem tudtunk aludni olyan borzasztó meleg volt.
Gyenge 2022. március 2.a párjával járt itt
A 309 szobában szálltunk meg egész éjszaka zúgott a fürdőszobában az elszívó jeleztem a recepción a kis hölgy a pultnál válaszként annyit mondott,hogy tudják de nem tud vele mit csinálni.Pihenni mentünk,ehelyett egész éjszaka fent voltunk.
A wellnes részleg tetszett,jó volt.
Reggeli és a vacsora is finom volt.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár