Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

2022. október 24.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Szép, tágas, modern szobánk volt. Az épület is szép. Az ellátás is változatos, jó volt. Udvarias személyzet, tisztaság. A wellnessben kellemes hőfokú, nagy medencék vannak, csak hiányzott a gyerekmedence, ezért a jaccusiban pancsoltak a gyerekek.
2022. október 17.gyerekekkel járt itt
Gyerekes családoknak szuper hely, szobában pelenka kuka, szuper játszószoba, bébiétel reggelinèl, vacsorànàl, gyerekmenü.
Szuper!
Óriási negatívum: hideg volt a szobában, fűtés nem működött, közel sem volt olyan hőfokú egyik medence sem ahogy írták. Konkrétan fàzott a 20 hónapos az élmény medencében..
2022. szeptember 30.a párjával járt itt
A szobaasszonyok állandó készültségbe szolgálatkész Tisztaság rendbe volt .Egy kis malőr hogy egy darab leszakadt a fürdőnél de senkinek semmi baja se lett. ennek ellenére szívesen fogok újra menni mert jól éreztük magunkat. Egyébként 4 éjszakát voltunk. nem először voltunk itt tavasszal is itt voltunk
2022. szeptember 26.a párjával járt itt
Gond volt a fûtéssel,mivel , hogy központi klíma van és mivel nincs fûtési szezon hideg van a szobában. Nem mûkõdik a fûtés ,és nem tudod kifüteni a szobát. Lezuhanyzás után fázol,,a fürdőruhád nem szárad meg,és aludjál 19 fokban és érezd jól magad. Kértünk hősugárzót,azt mondták nincs.
2022. szeptember 14.a párjával járt itt
Érkezésnél a recepciós kedvesen fogadott, Neki jeleztem a laktózérzékenységemet aki feljegyezte és továbbította a konyha felé. Foglalásnál laktózmentes étrendet kértem, amit meg is kaptam, sőt a séf el is akarta készíteni részemre ha nem tudok a svédasztalos étel közül választani.
2022. szeptember 1.a párjával járt itt
Sajnos az étterem tisztasága,/terítők,tányérok,földön lévő ételmaradékok/ személyzetének nem megfelelő hozzáállása / tányéraink halmozodtak az asztalon,sokszor nem volt pohár,kiskanál stb/étel választékon és a minőségben talán egy kis változás kéne tenni. Minden más remek volt talán azért is mennénk vissza. KÖSZÖNÖM
2022. február 28.a párjával járt itt
Csak a megérkezés után derült ki, hogy nem franciaágy volt a szobában hanem olyan, ahol 2 ágy volt összetolva. Ennek hátulütője, hogy az ágyak elcsúsztak egymástól, ezáltal kényelmetlenné téve az alvást. Ez az egyetlen probléma merült fel amelyet jeleztem is a recepción.
2022. február 8.a párjával járt itt
Wellness részleg nagyon jó volt, 8:00-20:00-ig lehetett igénybevenni, járt 40 perc masszázs, fél panziós ellátásnál 3 óra állt rendelkezésre akár többszöri étkezésre és nagyon változatos ételekkel álltak elő. A szobában viszont a tv homályos volt és ugrált a kép, a fürdőszobában meg nagyon hangos volt a szagelszívó, ami folyamatosan megy.
2021. november 29.a párjával járt itt
A szobával meg voltunk elégedve. A fogadás, az ásványvíz, kávé, gyümölcs jól esett. A vacsora viszont kicsit kellemetlen volt. Nem kérdezték meg, mit kérünk inni. A harmadik napon is ugyanaz a maszatos terítő volt az asztalon. Biztosan emberhiány volt. A wellnessben elromlott a jakuzzi. Ezt csak az elsőt napon és a második napon délelőtt tudtuk használni.
2021. október 31.a párjával járt itt
Két unokánkkal jártunk a szállodában. A gyermekprogramok kiválóak voltak, az elhelyezést is jól megoldották, de az ételek választéka illetve minősége nem volt a legjobb. Az étteremben a pincérek száma valószínűleg kevés volt, mert már befejeztük az étkezést, mire az asztalunkhoz jött a rendelést felvenni.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád