Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. március 23.a párjával járt itt
Téli hétvégét töltöttem a szállodásban. Bár 4 csillagosnak mondták, a szobák előtti padlószőnyeg elég rémes állapotban volt. Közel van a városi Gyógyfürdő, ahová azért érdemes ellátogatni ilyen időben is, hisz a kinti gyógymedencében hóesésben ücsörögni azért egy különleges hangulat.
Hotel Aquarell Cegléd - Belső
2018. február 11.a párjával járt itt
Nagyon jó szálloda, teljesen korrekt ár/érték aránnyal. Balkonos (sarok) szobát kaptunk, amivel minden teljesen rendben volt. Nem nagy, de komfortos. A wellness rész is jó, a víz hőfok mindenhol megfelelt a megjelöltnek. A WC egyel a wellness szintje alatt volt (-1 emelet), ez furcsa megoldás.
Hotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - KörnyékHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - Belső
2018. január 13.a párjával járt itt
párommal töltöttünk it 3 napot már nem először. Kiemelném a griz együttes zenéjét. aki gondoskodott a szilveszteri buli hangulatról. Az étkezés a szilveszter előtti napokon kissé egysiku,de az ünnepi menü tökéletes. aszilveszteri vacsorához a fehérbor választék nagyon kicsi,és nem minőségi borok, . A medence kissé zsufolt.
2017. december 16.a párjával járt itt
Régóta szemezgettem ennek a szállodának a megismerésével! Most hogy ott voltunk megismerhettük! Végtére azt kaptuk amit ígértek! Ami hiányzik,egy télen is üzemelő kinti medence valamint sokkal több mosoly a személyzettől így lehetne kárpótolni hogy távol van mindentől a szálloda! Ahhoz hogy egy kicsit kimozduljon a vendég, gépkocsiba kell ülni! Talán naponta kétszer transzfer a belvárosba? ? ?
2017. november 27.a párjával járt itt
Második alkalommal jártunk a ceglédi Hotel Aqvarellben. Örömmel tapasztaltam, hogy a köntösöket kicserélték, már nem rongyosak. Most számunka sajnos teltházas hétvégén érkeztünk,így nagyon sok vendég volt. Ezért úgy éreztem, hogy kicsit el van veszve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. november 16.a párjával járt itt
Jó színvonalú wellness szálló. Bár úszómedencéje nincs, de az élménymedence vízfelülete jelentős és helyenként-időnként lehet úszni is (bár ehhez a vize kissé meleg). Kedvező a viszonylag korai nyitás (fél 8). Pozitív, hogy a wellness-ben és a recepció szintjén nyitva van a bár, még így főszezonon kívül is!
2017. október 15.a párjával járt itt
A szálloda kiváló, az étterem szintén. Udvarias személyzet, A fűrdési lehetőség is nagyon jó, gyönyörű, óriási jakuzzi, nincsenek az emberek egymás ölében, tökéletes. Ami nekünk nem tetszett, hogy nincs fedett, kijelölt dohányzó hely, hanem a szàlloda ajtajától 5 m-re ki van jelölve a dohányzás helye, ha esik, ha fúj,ott állnak az emberek, hát röhejes!
2017. szeptember 18.családjával járt itt
Budapesthez közel van, szép környezetben. A szálloda mindenféle igényt kielégít. Az ételek változatosak, bőségesek. Nem csak kikapcsolódásra, de sportolásra is alkalmasak a lehetőségek. Mi mindig öten mentünk eddig és három napot töltöttünk el a szilveszteri buli kapcsán.
Hotel Aquarell Cegléd - EgyébHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - Belső
2017. június 1.családjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk a szállodában , a személyzet és a kiszolgálás kifogástalan volt. A welness részleg tágas és tiszta.
Sajnos a vacsora némi kívánnivalót hagyott (első este hideg volt a vacsora ,mindenben gomba volt és ,ha valaki nem szereti ? , rizs mint köret hiányzott a menüből ). Ezt leszámítva kellemes kikapcsolódás volt a 4 nap.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. április 29.kollégákkal járt itt
Kollégákkal az éves konferenciánk helyszínéül választottuk a hotelt. A recepción többé kevésbé kedves személyzet fogadott minket. Elég nagy létszámmal vettünk részt a konferencián, melyet a személyzet rendkívül rugalmasan kezelt. Lesték minden kívánságunkat. A szobák tiszták és kényelmesek voltak.
Hotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - Szobák
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád