Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

2021. szeptember 9.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk férjemmel a hotelben. Kisebb kedvezménnyel FP 70 ezer ft volt. 4*. , de inkább erős 3. Az ételek ízre nagyon finomak,viszont kicsi a választék. kb 3-4 féle . más 4*-nal azért kb 10 féle. Kicsit lassúak a felszolgálók. A pandémia alatt több hotel felújított ezt-azt,mi itt ezt nem tapasztaltuk.
2020. szeptember 10.a párjával járt itt
2 személyes ágyat foglaltam és 3 x1 személyes ágy volt! illetve a ajtó kártya aktiváláshoz 2 x le kellett menni mire sikerült amit úgy kellett volna megkapni,hogy aktív!
Kedves Vendégünk!
Hatalmas megtiszteltetés, hogy minket választottak az évforduló ünneplésére. Örömmel olvassuk, hogy elégedett voltak éttermünk kínálatával. Szeretnénk elnézést kérni a kellemetlenségekért, mindenképpen továbbítottuk az illetékes kollégáknak a problémát. Reméljük, hogy ennek ellenére jól érezték magukat nálunk.
2020. szeptember 14., Értékesítés , Hotel Aquarell
2020. április 14.barátokkal járt itt
Másodszor látogattunk el a szállodába. Három éjszakát töltöttünk el. Egymás melletti szobát kértünk,amit nem regisztráltak,így várni kellett a szobákra. A reggeli választékos,finom péksütik, a vacsora:voltak finom ételek,voltak kevésbé ízletesek.
A wellness részleg minden igényt kielégít,de a pihenő ágyak már nem egy 4 csillagos szállodát tükröznek,vagyis csereszavatos. Összességében több szállodában jártunk,de a top 3 ban nekünk benne van.
2019. november 19.a párjával járt itt
Nagyon tetszett : A Vacsora és a reggeli nagyon változatos és nagyon finom volt. A wellness vize pont megfelelő volt. Jó volt a vasárnapi vízi torna. A szálloda csendes helyen van . Jó a levegő.
Ami nem tetszett: Nagyon alacsonyra rakták a WC-t. A zuhanyzó alja nagyon csúszott. Már négyszer voltunk a szállodában , de valószínű nem utoljára.
Kedves Balázs Béláné!

Először is szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte az Aquarell Hotel-t. Nagyon örülünk, hogy a reggelit és a vacsorát is bőségesnek és finomnak találta. Köszönjük, hogy megemlítette a szállodánk kiváló elhelyezkedését. Reméljük, hogy a kellemetlenség ellenére is visszatér még hozzánk.
2019. december 4., Értékesítés , Hotel Aquarell
2019. szeptember 27.a párjával járt itt
Kis kellemetlenség volt az egész nap hallható ventillátor zajjal, főleg az éjszakai pihenést zavarta a 308-as szobában.
Ezen kívűl minden rendben volt. Valószínű visszatérő vendégek leszünk, ha egészségünk engedi.
Kedves Német Sándor Ferenc,

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy a Hotel Aquarell szállodánkat választotta, valamint idejét nem sajnálva leírta a véleményét. Először is, nagy örömmel töltött el minket, hogy meg volt elégedve szállodánkkal.
2019. október 24., Értékesítés , Hotel Aquarell
2019. május 12.családjával járt itt
Pár éve jártunk itt, volt 1-2 probléma, most szerencsére semmi. Bizalmat szavaztunk újra. Jó a wellness részleg, jó masszázst kaptunk. Az ételek finomak a személyzet kedves. Összességében jól megközelíthető és kellemes a szálloda. Gyerekeseknek is ajánlom, főleg nyáron a sok csúszda igazán jó kikapcsolódást nyújt. Rossz időben a belső wellness is remek.
2018. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a gyerekekkel. A foglalás során is nagyon rugalmasak voltak, találtak megoldást az időpontmódosításunkra is. A wellnes is megfelelő gyerekekkel is, de az Aquapark/csúzdapark szomszédsága egy hetes ottartózkodás során is tud változatos lenni. A vacsorák minden este az állandó változatosság mellett fantasztikusak voltak.
2018. május 31.családjával járt itt
Személyzet előtt le a kalappal, karácsonykor voltunk, és történt egy tűzriadó próba, azonnal kezelték a helyzetet. Szállás foglalásnál az ügyintéző hölgy is maximálisan kedves és korrekt volt. A szobákban a kényelem egy két + 1fő esetén nem igazán megoldott. Sajnos a pótágy nem volt kényelmes, sőt. . . többször összecsuklott. Étterem rész 5*-ra vizsgázott, szerettük.
2018. május 29.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.A vellnes részleg csodálatos. Segitőkész volt a személyzet. A gyógykezelések fantasztikussak voltak a vezetőjük Zsuzsika egy tünemény. Nagyon köszönünk mindent reméljük hogy hamarossan újra találkozunk.
2018. május 5.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon szeretjük mert közel van a gyerekek nem szeretnek sokat utazni. A wellnes kiváló az élmény medence 32c fokos még hüvös idöben reszketés nélkül könyedén bele lehet sétálni. A gyógyvizes medence szuper pont elég nagy a höfok számomra ideális és a gyerekeket közben szemmel lehet tartani az élmény medencében. A családom nagyon élvezte az ott eltöltött idöt. Üdv
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád