Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

2015. október 27.barátokkal járt itt
Most októberben voltunk a szállodában, hétköznap, így nem voltak sokan. Sokat fürödtünk, voltunk vizi tornán, gerinctornán. A személyzet szolgálatkész, udvarias volt. Az ételek jók, változatosak voltak, semmi kiemelkedő. Vonattal mentünk és gyalogoltunk a megállótól. Jó lenne, ha a szálloda találna erre megoldást, hiszen nem sokan érkeznek így! Való igaz, hogy a szállodán kívül semmi sincs!
Hotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - Wellness
2015. október 15.családjával járt itt
Sok éve jártam a mellette lévő fürdőben és tetszett a környék és a szálló is, ezért választottuk ezt a helyet. Szállás és wellness jók voltak. Az ételek jó része nem nyerte el a tetszésemet. Hiányoltam a külső medencéket és , ha akartál kinn napozni , akkor neked kellett bentről kivinni a napozó ágyakat a teraszra , ami kicsit igénytelen volt, nem voltak virágok stb.
2015. október 14.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Nekem csak eyíetlen észrevételem volt, hogy a párnák, már nagyon elhasználódtak és a töltelék anyaga igencsak összecsoóosodott, ezért a fekvés rajta kényelmetlen.
2015. szeptember 12.a párjával járt itt
Második alkalommal jártam a hotelban. A szobák a wellnesrészleg nagyon kellemes. Jó lenne, ha az udvaron is lenne medence, hogy a jó időben kinn is lehesse fürdeni.
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
A személyzet és tisztaság kifogástalan. Az ételek minősége elmaradt a megszokottól, igaz csak három napot töltöttünk, de ízletesebb, választékosabb ételekre számítottunk. A cukrász kifogástalan munkát végez, ért a szakmájához! A szobák párnái feltétlen cserére szorulnak! (csomós, nem nyújt kényelmes pihenést!
2015. augusztus 17.családjával járt itt
Családdal töltöttünk pár napot a Cegléd melletti szállodában. A szálloda fekvése nyáron ideális a mellette elterülő fürdő és aquapark kapcsán (ahova ingyen át is mehettünk a csomagajánlat miatt), emellett még állítólag gokart pálya és kalandpark is található a közelben.
Hotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - Külső kép
2015. március 7.barátokkal járt itt
Igaz már régen jártunk itt,de akkoriban is szép volt most már biztos jobb több lehetőség van benne a szórakozásra. A fürdő részlege nagyon jó,van benne meleg termál rész is és szauna. Mi nagyon jól éreztük magunkat egy baráti társasággal mentünk nem is egyszer. A barátaink azóta is vissza járnak,de nekünk még nem sikerült vissza menni,majd talán a nyáron a gyerekekkel.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. február 24.a párjával járt itt
A szálloda és az étterem nagyon jó. Változatosak és finomak az ételek. Amint kicsit hiányoltunk az egy kancsó víz a vacsoránál. Értjük, hogy a vendéglátás szemszögéből, hogy fontos a plusz fogyasztás, de külföldön és szerencsére már itthon is , a négy csillagos szállodákban ez az alap kiszolgálás része.
2015. február 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép,a személyzet kedves, bár kissé leterhelt. Ottlétünkkor nagyon sokan voltak a Valentin nap miatt,ezért volt feltűnő, hogy milyen zsúfolt az étterem, az asztalok szinte egymásra vannak tolva, így az intimitás elvész. A svédasztal körül is nehezen lehetett elférni. Sok családnak kellett az üres asztalra várnia.
2014. november 21.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttem itt párommal,összességében jó volt. Óriási zárt parkoló van a Hotelnek ami jó, ami nem jó hogy nincs kitáblázva , hogy csak a főbejáraton lehet az épületbe bejutni, a parkolóbol nem. Ugyhogy némi képzavar után visszabatyogtunk a főbejárathoz. A recepción a hölgy elmondta a lényeget,becsekkoltunk, semmi különös.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád