Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

4,7
a 2 császártöltési szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés
Pincelakat Borház & Szálloda CsászártöltésPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

Katarina Birtok Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Katarina Birtok Nemesnádudvar
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés vélemények

2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, maga a nyugalom és a béke szigete A szállás nagyon szép, kényelmes és tiszta volt. Az ételek fantasztikusak voltak, köszönet a szakácsnak A szálloda személyzete pedig nagyon kedves és segítőkész volt, amiért szinten nagyon hálásak vagyunk.
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső képPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső kép
2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Kedves a személyzet szép tiszta környezet, szép-tágas szoba, reggelis ellátással voltunk maximálisan elégedettek voltunk az ételekkel jóllakottan távoztunk az étteremből.
Egy negatívumot tudok említeni sajnos a welleness részlegen a jacuzzi egyáltalán nem működött abban a két napban amíg ott tartózkodtunk - bánatunkra.
B. Beáta
Kiváló 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat. Negatívumként két dolgot írnék. a jakuzzi nem működött, és nem is próbálták megjavítani.a másik észrevétel, a svédasztalos vacsorához kevésnek találtam a desszert választékot. De az ételek jó ízűek voltak, és a reggeli is kiváló.
Kiváló 2018. július 31.a párjával járt itt
Amit a hirdetésben olvastunk azt tökéletesen megkaptuk. Személyzet kedves, segítőkész, ételek bőségesek, a település lakói szeretik a vendégeket.
Igazi "nyugalom szigete", és a borok is finomak:)
Kiváló 2018. július 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Személyzettel ellátással és mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Szívesen ajánlom másoknak is. Sajnálom, hogy nem hosszabb időre mentünk, mert nagyon gyorsan és kellemesen telt el az 5 nap.
Köszönünk szépen mindent.
Kiváló 2018. március 30.barátokkal járt itt
Kitűnő hely , kiváló segítőkész kiszolgálás...Remek ételek.
Wellness is klassz volt. Kevesen voltak , ez is szimpatikus volt.Minden gyalogtávolságon belül. Mindenki a kedvünkben próbált járni. Biztos , hogy jövünk máskor is ide.(A minibárba mondjuk én nem raknék egy 6 éves fehér bort , de ez csak az én véleményem:)
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Egy csodás páros hétvégét töltöttünk a férjemmel Császártöltésen. A szálloda teljesen megfelelt az elvárásainknak, mind tisztaságban, mind felszereltségben. Az étel isteni volt, de a fő meglepetés a nagyon finom borok voltak, amelyeket egy gyertyafényes négy fogásos romantikus vacsora mellett kóstolhattunk meg.
Kiváló 2017. május 22.a párjával járt itt
A szálláshely nagyon igényes,jó elhelyezkedésű,tiszta.A személyzet nagyon kedves,készséges,figyelmesek és kedvesek.Az ételek nagyon finomak,kiadósak az adagok.Szivesen visszamennék máskor is ha lehetőségem lesz rá.Barátaimnak is ajánlani fogom.Köszönöm.
Kiváló 2017. május 3.a párjával járt itt
A szállás minden szempontból kitűnő, kedves személyzet, tisztaság, jó étkek, jó elhelyezkedés, közvetlen a pincesoron, és ami nekünk fő szempont volt, a közeli tanösvény is szép élményeket nyújt. Kb. 4 órás kényelmes sétával oda-vissza bejárható a szállodától ez a különleges természeti képződmény, s bár az igazi természetébredés még kicsit várat magára, így is élvezetes a madár és béka koncert. Visszafelé pedig egy pincelátogatás is megejthető.
Kiváló 2016. december 30.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk el. A személyzet rendkívül figyelmes,segítőkész. Az ételek nagyon finoma, ízletesek, változatosak. Tisztaság mindenhol. A törölközőt naponta cserélték kérés nélkül is. Nagy élményt jelentett a dézsafürdőzés.