Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

4,7
a 2 császártöltési szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés
Pincelakat Borház & Szálloda CsászártöltésPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

Katarina Birtok Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Katarina Birtok Nemesnádudvar
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.04.23-ig
Takler Kúria Szekszárd

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés vélemények

Kiváló 2016. március 3.a párjával járt itt
Február közepén jártunk a szállodában a párommal. Annyira jól éreztük magunkat, hogy áprilisban megyünk is vissza a barátainkkal, pedig nem szoktunk egy szállodába kétszer menni, de ide érdemes visszatérni. A szálloda nagyon hangulatos, meghagyták a régi borospincesort és arra építkeztek. A szobák minimálisan de igényesen vannak berendezve.
2015. október 28.a párjával járt itt
Összességében meg voltunk elégedve a hellyel. Nagyon kedves, segítőkész, szimpatikus személyzet dolgozik a Szállodában. A szobák maximálisan felszereltek, kényelmes ágyakkal találkoztunk. Negatívum, hogy nem volt sehol feltüntetve, hogy a parkolás díja 1000 Ft, ami abból a szempontból sem érthető és érdekes tényként konstatáltuk, mert a szállóvendégek számára általában ingyenes parkolást tesznek lehetővé.
Kiváló 2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Tökéletes kiszolgálás. Csodálatos helyfoglalás. Az ételek kiváloak voltak , még nekem is aki csak zöldségeket és sajt félét ehettem.
Egy ami nem tetszett.
A hirdetésükben nem jelezték, hogy csak a szállodában vásárolt italok tarthatok a hűtőben, mert 5000 ft bírsággal sujtját a vétkezőket.
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső képPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső képPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső képPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső kép
2015. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A legnagyobb hiányosságot a szoba takarításának minőségében és a számunkra hiányzó szobaszervízben találtuk. A személyzet rendkívül segítőkész volt és kedves. Az ételek finomak voltak és bőségesek. A szolgáltatások magas színvonalúak, változatosak és ha az ember az egész idejét ott tölti akkor is kellemesen telnek a percei.
Kiváló 2015. augusztus 10.a párjával járt itt
Olyat nem tudok írni, ami nem tetszett. Először a nagyon szép környék fogott meg engem s a férjemet. Majd amikor megérkeztünk a településre, meglepett a szálloda remek elhelyezkedése, a tágas parkoló, és a személyzet segítőkészsége minden várakozásunkat felülmúlta. Igazán jó ételeket, s remek borokat ízlelhettünk, a lakosság nagyon kedves, barátságos.
2015. augusztus 9.barátokkal járt itt
Az épület és a kényelmi felszereltség tetszett. A szolgáltatást végző személyzet figyelmes volt, és igyekeztek a vendég kívánságait teljesíteni. Mivel mi a sós víz gyógyhatása miatt látogattunk el a szállodába, hiányoltuk,
hogy nem volt a vizes fürdőruháknak és törölközőknek szárítási eszköze. Ezt
ugyan mi megoldottuk.
Kiváló 2015. augusztus 5.családjával járt itt
Újfent nagyon jól éreztük magunkat. Tavaly nyáron voltunk és elhatároztuk elmegyünk újra. Nem volt kétség hogy a 36. -dik házassági év fordulónkat ott tartjuk. Nem bántuk meg. Gazdag élménnyel távoztunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki pihenni vágyik. Mindennel meg voltunk elégedve. A szállás a vendég látás színvonalon felüli. Ahogy van lehetőségünk újra elmegyünk.
2015. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A foglalást követően egy nagyon irreális értékelést olvastam a szállodáról, így hát szorongva érkeztem. Aztán kellemesen "csalódtam". A szálloda a maga kategóriájában nagyon jó. Tisztaság mindenütt, szolgálatkész személyzet, jó ételek. Szép, új bútorok a szobában és szép a fürdőszoba is.
Kiváló 2015. augusztus 3.a párjával járt itt
Rendkívül kellemes 3 napot töltöttünk a feleségemmel Önöknél. Az ellátás osztályon felüli volt! Külön dicséret a szakács részére. A kiszolgálás, a fogadtatás, a szolgáltatások, az ellátás mind mind remek, osztályon felüli és VIP volt! Mindenkinek köszönet ezért. Valószínűleg ismét ellátogatunk Önökhöz. Jó szívvel mindenkinek ajánlom!

Üdvözlettel Szalay Tamás és Anikó
2015. augusztus 2.a párjával járt itt
A szoba tisztaságával volt kifogásom, ugyanis amikor átvettük a szobát a bútorok és a padló is tiszta por volt. Biztos, hogy nem takarították le, csak az ágyneműt cserélték ki. Ezt ott is leírtam. Összességében jól éreztük magunkat. Teltház esetén a medence és a jakuzzi viszont kicsi, sokat kell várni másokra amíg kijönnek a vízből. Esetleg azt lehetne bővíteni.