Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

4,7
a 2 császártöltési szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés
Pincelakat Borház & Szálloda CsászártöltésPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

Katarina Birtok Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Katarina Birtok Nemesnádudvar
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.16-21.
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés vélemények

2022. július 29.a párjával járt itt
Július végén töltöttünk négy napot a szállodában, Császártöltésre a már korábban felfigyeltünk. A várakozásainkhoz képest a hely kicsit csalódás volt, néptelen pincesorok sok ápolatlan, düledező pincével a kétségtelenül szép pincék mellett. A helyiek valóban köszöntek mindenkinek, de ezt más falvakban is tapasztaltuk.
Kiváló 2016. március 3.a párjával járt itt
Február közepén jártunk a szállodában a párommal. Annyira jól éreztük magunkat, hogy áprilisban megyünk is vissza a barátainkkal, pedig nem szoktunk egy szállodába kétszer menni, de ide érdemes visszatérni. A szálloda nagyon hangulatos, meghagyták a régi borospincesort és arra építkeztek. A szobák minimálisan de igényesen vannak berendezve.
Kiváló 2021. június 27.a párjával járt itt
Kimondottan kevésbé ismert borvidéket és települést kerestem egy születésnapi program kedvéért. Császártöltés, és a borhotel kiváló választásnak bizonyult. Igazán vendégbarát fogadtatással és kiszolgálással, minden tekintetben figyelmességgel találkoztunk. (Annyira, hogy a személyzet két tagjáról azt hittük, ők a tulajdonosok vagy az üzemeltetők).
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső képPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső kép
Kiváló 2020. október 12.barátokkal járt itt
Október elején jártunk itt egy barát-házaspárral. Tetszett az épület, a fogadtatás, az "ügyintézés" gyorsasága, rugalmassága. Üdvözlőitallal köszöntöttek bennünket, a melegben jól esett a limonádé. Tiszta, kényelmes szoba, a hűtőbe bekészített meglepetés pezsgővel.
Kiváló 2018. október 16.egyedül járt itt
2018. júniusában 3 napot töltöttem a szállodában. A kedves személyzet családias légkört teremtett, minden tiszta volt. A félpanziós vacsorát mindig az általam kért időpontra készítették el. A medence enyhén sós vízét megunni nem lehetett. A település látnivalói igazi kis gyöngyszem volt. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyugodt, békés pihenést. Megközelítési lehetőség tömegközlekedési eszközzel ragyogó.
2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, maga a nyugalom és a béke szigete A szállás nagyon szép, kényelmes és tiszta volt. Az ételek fantasztikusak voltak, köszönet a szakácsnak A szálloda személyzete pedig nagyon kedves és segítőkész volt, amiért szinten nagyon hálásak vagyunk.
2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Kedves a személyzet szép tiszta környezet, szép-tágas szoba, reggelis ellátással voltunk maximálisan elégedettek voltunk az ételekkel jóllakottan távoztunk az étteremből.
Egy negatívumot tudok említeni sajnos a welleness részlegen a jacuzzi egyáltalán nem működött abban a két napban amíg ott tartózkodtunk - bánatunkra.
B. Beáta
Kiváló 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat. Negatívumként két dolgot írnék. a jakuzzi nem működött, és nem is próbálták megjavítani.a másik észrevétel, a svédasztalos vacsorához kevésnek találtam a desszert választékot. De az ételek jó ízűek voltak, és a reggeli is kiváló.
Kiváló 2018. július 31.a párjával járt itt
Amit a hirdetésben olvastunk azt tökéletesen megkaptuk. Személyzet kedves, segítőkész, ételek bőségesek, a település lakói szeretik a vendégeket.
Igazi "nyugalom szigete", és a borok is finomak:)
Kiváló 2018. július 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Személyzettel ellátással és mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Szívesen ajánlom másoknak is. Sajnálom, hogy nem hosszabb időre mentünk, mert nagyon gyorsan és kellemesen telt el az 5 nap.
Köszönünk szépen mindent.