Rántott májat rendeltem petrezselymes burgonyával. A petrezselymes burgonya íze, szaga, kinézete égetett, ehetetlen, és ezt kiszállították. Ez felháborító! Többször voltam személyesen is az étteremben, akkor nem voltak ilyen problémák. Ez nagy csalódás. Ez volt az utolsó rendelésem innen!
Pár éve színvonalas hely volt. Nem tudom mi történt, de ilyen minősíthetetlen stílust mint amit az idősebb pincér képvisel nagyon nen oda való! Értem én hogy fáradt, azt is h 23.00-ig van nyitva a hely és 22.00-kor érkeztünk. De akkor mondja azt h már csak italfogyasztás van. 22.50-kor konkrétan...
A kiszolgálás szörnyű volt, itélkeztek és rengeteg negatívumot hozzávágtak a fejünkhöz. Hangosan kinyílvánították véleményüket ami csak sértő volt és nevetgéltek. Szerintem egy kiszolgálásnak egyátalán nem így kéne működnie.