Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő ★★★

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő vélemények

Átlagos 2017. november 8.a párjával járt itt
Februárban jártunk itt utoljára, lenyűgözött bennünket,így szeptemberben is eljöttünk, az idő kegyes volt hozzánk, "hétágon" sütött a nap. A szobánk elég pici volt, de kárpótolta, hogy a strandra nyílt az erkélyajtó. Kinti-benti fürdő tényleg "mindent" visz.
2017. szeptember 26.a párjával járt itt
A cserkeszőlői fürdőt már régóta ismertük, a szállodában viszont most voltunk először. A szoba nagyon kellemes volt - kár, hogy a tetőtéri ablakból nem lehet kilátni. Az erkélyes szobák bizonyára sokkal kellemesebbek. A reggeli jó, hogy már 7 órától igénybe vehető. A választék nem volt túl bőséges, de éhen nem maradtunk.
Kiváló 2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Szeptember elején töltöttünk itt 4 éjszakát, szerencsénkre az időjárás kegyes volt hozzánk, szép meleg nyárutó várt minket. A szobához minden éjszaka után kaptunk strandbelépőt, az udvaron átsétálva ott is voltunk a strandon. A strandon nemcsak a príma gyógyvizet élvezhettük, hanem volt hullám-medence, úszómedence, és többféle csúszda is.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - VendéglátásHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső képHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - SzobákHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső képHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - SzobákHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső képHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - BelsőHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső kép
2017. június 1.a párjával járt itt
Ár-érték arányban kiváló, fiatalok számára is. Finomak az ételek, kedves a személyzet. A szoba kicsit kicsi, de elég szerintem. A wellness részleget senki se használta egy kisebb rész van, de egyébként közvetlen a cserkeszőlői fürdő közelében van úgyhogy az nagyon nagy pozitivum.
2017. március 28.gyerekekkel járt itt
2 gyerekkel töltöttünk el 3 nap/2 éjszakát. Finomak voltak az ételek, megfelelő mennyiséggel. A személyzet kedves, a szoba tiszta volt. Közvetlen a fürdő közelében van és erre tökéletesen alkalmas a hotel a télikerten való átjárás miatt. A fürdő tetszett, sok a medence és jó a vize van.
Ajánlás alapján mentünk ide, nem bántuk meg.
A környéken nincsen látnivaló.
Kiváló 2017. február 13.a párjával járt itt
A legjobb fürdőhely szerintem, a hotel tiszta és kényelmes. Kifejezetten olyan szállást kerestünk, ami közvetlen a fürdő közelében van és erre tökéletesen alkalmas a hotel a télikerten való átjárás miatt. A személyzet barátságos, az ételek finomak. Egyetlen dolog nem tetszett: a szálloda wellness részlege csak délben nyit, és hazautazás napján már nem tudtuk igénybe venni sajnos. De visszatérő vendégek leszünk.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - VendéglátásHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Wellness
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
A 20. házassági évfordulónk alkalmából töltöttünk el pár napot Cserkeszőlőn. Remek választásnak bizonyult. Nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése, a kis vásárló utca hangulata, valamint a strand egészében. A szálloda téli kertjén keresztül a strandra jutottunk, ami nagyon pozitív élmény volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. május 23.gyerekekkel járt itt
Pünkösd hétvégéjét töltöttük a cserkeszőlői Aqua-Lux hotelben, ami számunkra nagyon klassz volt, bár néhány hiányosság azért akadt. Rendkívül kellemetlen idő volt azon a hétvégén, de nem baj,gondoltuk úgyis átjárás van a fürdő és a hotel között. Nos ennek azért ne dőljön be senki,mert esernyő nélkül nem tudsz átmenni, ugyanis az udvaron kell közlekedni, igaz nem sokat, kb.
2016. május 19.a párjával járt itt
A párommal jártam a szállodában, amely kellemes meglepetés volt. A szálláshely a fürdő közvetlen közelében található, még a csapból is gyógyvíz folyt. A szoba szép, tiszta volt, az étteremben remekül főznek. A svédasztalos kiszolgálással elégedettek voltunk, csak a páromnak -aki levesimádó- kellett többször fordulnia a kis méretű leveses csésze miatt.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - VendéglátásHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Vendéglátás
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. május 17.barátokkal járt itt
Kellemes hotel, nagyon jó, hogy közvetlen átjárás van a gyógyfürdőbe. Tiszta, kényelmes apartmanok. Az étkezés is megfelelő. A személyzet udvarias. Mivel itt januárban voltunk, sajnos a külső medencéket, strandot nem tudtuk kihasználni, ezért még vissza kell mennünk. Nyáron is remek lehet. Kevés a környékben a látnivaló.