Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő ★★★

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
A legjobb fürdőhely,külső,belső medencékkel.A hotel családias,tiszta.
Az ételek isteni finomak.Kedves,segítőkész személyzet.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2016. május 4.egyedül járt itt
Kiváló megközelítésű szálloda.
A munkatársak készségesek voltak.
A svédasztalos választék és mennyiség mindennél nagyobb volt.
Egyéni kérésekkel is bármikor segítséget lehetett kérni.
A fürdőbe közvetlenül volt átjárás.
A karácsonyi ünnepeknek megfelelő kiszolgálást kaptam.
A szoba kényelmes, tiszta és mindennel felszerelt volt.
A hotel saját wellness részlegét nem használtam.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. február 23.családjával járt itt
Második hosszú hétvégénk volt itt, ezúttal is nagyon szerettük a szállodát. Jobb helyen, gyakorlatilag a fürdő területén, ne is lehetne. Príma az apartman, tiszta és jól felszerelt, kedves, figyelmes a személyzet, nagyon bőséges és változatos a reggeli és a vacsora. Biztosan folytatása következik.
2016. január 6.barátokkal járt itt
+3 éjszakás igazi "téli hétvégét" töltöttünk az Aqua-Lux Hotel-ben. Nagyon megvoltunk elégedve, mind a szállás, mind az étkezés tekintetében. A fürdő is nagyon jó, kellemes, több kinti-benti medencével. . S nagyon jó, hogy a szállásról át lehet sétálni a fürdő részlegbe, naponta többször is ha szeretnénk.
Kiváló 2015. november 18.a párjával járt itt
Az első wellness hétvégét ajándékba kaptuk, és immár 6. éve visszajárunk ide. A hotel legnagyobb előnye, hogy a gyógyfürdő mellett épült, így napközben is ki-be lehet járni a hotelszoba és a medencék között. Van 2 saját jakuzzija, szauna, infraszauna, konditerem. Az ételek finomak, bőségesek, a választék általános.
2015. október 28.a párjával járt itt
Gyönyörű tavaszi hétvégét töltöttünk itt barátainkkal. A szoba elég kicsi volt, de rendben volt. A szálloda wellnessrészlege nem valami szuper,mert a jakuzzi hol üzemelt, hol nem. A gőzt sem tudtuk használni. A közelben nem volt személyzet , hogy érdeklődhettünk volna. Ami viszont kárpótolt, hogy közvetlen átjárás biztosított a strandfürdőre, ami remek lehetőség.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Tavaly jártunk itt három napos hétvégére szálltunk meg itt a párommal. Mi azért választottuk ezt a hotelt mert közvetlen átjárás van a fantasztikusan jó fürdőbe. Kényelmes mindennel felszerelt szobák vannak. Az ételek is változatosak és bőségesek voltak. Naponta többször átjártunk a fürdőbe amit korlátlanul és ingyen megtehettünk.
Kiváló 2015. augusztus 25.a párjával járt itt
Pihentető két éjszakát töltöttünk a szállodában. Mint többedszeri visszatérő vendégeket már nagy kedvességgel fogadnak. A szálloda nagy előnye, hogy a strand fürdőbe egy fürdőköntösben át lehet sétálni, még a téli időszakban a téli fürdőbe is. Napközben is ha meguntuk a fürdést visszalehetett menni pihenni.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Vendéglátás
2015. július 15.a párjával járt itt
A szálláshely könnyen megközelíthető, a szálláshoz tartozó ingyenes parkolója igen zsúfolt, és kicsi. A szállás előtt lehet parkolni (100Ft / óra). A recepció bárpultnak van álcázva, és több funkciót is kitesz. A személyzet segítőkészek voltak, bár többet kellene a szálló vendégekkel foglalkozniuk mint egymással.
2015. július 5.a párjával járt itt
Szép környezet. Kedves személyzet. Kényelmes szobák. Sok csatoltan elérhető szolgáltatás. Pazar gyógyfürdői környezet sok szolgáltatással, programmal. Az ételkínálat lehetne bővebb, sokrétűbb. A svédasztalos tálalás esetenként lehetne átgondoltabb, hiszen visszatetsző a kacsacomb, dinsztelt káposzta és krokett együtt egy melegen tartó edényzetben "összeborítva", tedd-edd vedd alapon.
Hotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - EgyébHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső képHotel Aqua-Lux Cserkeszőlő - Külső kép