Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
2014. májusban töltöttünk itt el egy hetet a párommal nagyon jól éreztük magunkat, a szállás nagyon szép tiszta volt a személyzet nagyon kedves és figyelmes. Meg voltunk elégedve a reggelivel és a vacsorával is bár azt nem a panzióban volt.
Nagyon tetszett még a zárt parkoló és a biztonság is. A tulajdonos is figyelmes igyekszik minden vendégnek kedvében járni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
Az előző értékelések alapján nagy elvárásokkal mentünk, nem csalódtunk! Kellemes, szép színvilágú környezet, mindenre odafigyelő - de cseppet sem tolakodó - személyzet, bőséges reggeli, szauna és jakuzzi a panzióban, zárt parkoló, szóval minden a vendégért.
Kiváló 2014. január 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az Önök panziójába 5 csillagos kiszolgálás volt ételekből, italokból . A szoba is nagyon tetszett, kulturáltan berendezve minden igényt kielégitő, a kiszolgálás a személyzet kitűnő munkát végeznek , hogy a vendégek jól érezzék magukat. Nagyon jól éreztük magunkat szivesen visszatérnénk máskor is.
2013. november 20. járt itt
Megfelelt az elvárásaimnak. Különösen a helyiségek tisztasága tetszett. Kiemelendő még, hogy a bejárati kapuk csak csengetésre nyíltak, ezért a biztonságos szálláshelyek közé sorolható. A környék csendes, nincs autó forgalom. Pihenés, kikapcsolódás szempontjából megfelelő. A közelben lévő gyógyfürdő korszerű és tágas.
Kiváló 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk családommal ebben a kedves kis panzióban.
Vélemény nyilvánításomat nem véletlen időzítettem későbbre,és nem az első alkalom után.
Mivel kíváncsiak voltunk,a szeretetteljes fogadtatás,kedves személyzet,finom reggelik,tisztaság ugyan olyan lesz-e minden alkalommal.
Nem csalódtunk,mindig mindennel maximálisan meg voltunk elégedve.
Bátran ajánljuk mindenkinek,mi biztosan többször visszatérünk még ide.
Kiváló 2024. március 18.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű,a szoba kényelmes tágas erkélyes és kristálytiszta . Minden kérésünket maradéktalanul teljesítették. Mindenben segítettek a hotel nagyon kedves dolgozói:Nagyon kedves fogadtatás és ott tartózkodás alatt is mindig magas szintű vendéglátásban volt részünk. Egyszerűen minden téren csillagos ötöst érdemel összességében minden.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. június 15.a párjával járt itt
Biztos sok hely van, ahol minden rendben van a szállás körül, de én az utóbbi időben mindig tudtam valamit kifogásolni úgy, hogy nem kellett nagyon megerőltetni magam. Nos, itt akkor sem találtam semmi kivetni valót, ha kerestem. Tisztaság mindenhol, a személyezt kedves, segítőkész, lesi a kívánságod.
Kiváló 2022. június 3.a párjával járt itt
Öt éjszakát töltöttünk ebben a patyolat tiszta szállodában, és nem csalódtunk.A személyzet
hozzáértő és nagyon kedves.A szobákban a bútorzat kiváló, az ágyat is beleértve!! Az ételek
jóízűek és változatosak. Mi biztosan vissza térünk.
Kiváló 2021. december 30.családjával járt itt
Karácsonyi ünnepekre meglepetés szülinapi partit szerveztem a kedves feleségemnek, már szeptember végén előfoglaltam a szobákat, nagyon rugalmasan és segitő készen kezelték a kivánságaimat meg az extra kéréseimet is, hát a meglepetés házi aperitiv kedvességeikről nem is beszélve, fantasztikus Karácsonyi finomságokkal készültek, bőséges többfogásos menük reggel is meg este is.
2019. szeptember 30.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett szép környezetben, kellemes hangulatú. Akár családdal vagy csak egy magában megy az ember jól fogja magát érezni.