Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

2016. június 2.a párjával járt itt
Köszönjük szépen a lehetőséget, hogy ott lehettünk! Kedves fogadtatás, precíz tájékoztatás! Gyorsan elfoglalhattuk a szobát, ami nagyon szép! Ami miatt a kényelemre csak 3 szívet adtam, az azért van, mert az ágy a falhoz tolva nem jó megoldás, nem igazán tudtuk a belső felét használni! Ezért a másik ágyat is használtuk!
Royal Hotel Cserkeszőlő - KörnyékRoyal Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásRoyal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
Kiváló 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
Hosszabb szünet után ismét a cserkeszőlői Royal Panzióban töltöttem néhány napot, és ismét nem csalódtam. A már korábban is tapasztalt kedvesség és tisztaság fogadott, a szobába ingyenes klíma és hűtőszekrény is került időközben, és sok szép virág teszi még kellemesebbé a képet.
Kiváló 2014. augusztus 4.családjával járt itt
A panzió tiszta, udvarias a személyzet, a reggeli többfogásos, külön kérésre bármit elkészítenek, ami nincs tálalva, / rántotta, stb. /
A tulajdonos megbízható, az előre megbeszéltek szerint történt a szoba választása.
Nem jutna eszembe másik szállást keresni legközelebb sem.
Köszönjük a tulajdonosnak, és személyzetének.
Kiváló 2018. június 14.a párjával járt itt
Remek pihenést nyújtott maga a szoba, a jakuzzi valami szuper volt, a tulajdonosokkal prímán (többször is) elbeszélgettünk, barátságos emberek ! ! ! A reggeli választék EURÓPAI színvonal, a főétkezés a fürdő területén lévő Napsugár Étteremben rendkívül jól megszervezett, hatalmas adagokkal, házias minőségben ízletes, a személyzet ott is előzékeny, udvarias !
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2016. november 13.a párjával járt itt
Két éjszakás akciós csomagot vettem a férjem szülinapjára. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető Cserkeszőlő, a panziót is könnyen megtaláltuk. A szállásadók kedvesek, segítőkészek, de egyébként szinte észrevétlenül voltak jelen. A szoba kényelmes, erkélyes volt.
Átlagos 2016. október 3.családjával járt itt
A hely szép helyen van,tisztaság van. Amiért kevés pontot adtam bizonyos dolgokra: a panzió adottságai miatt minden áthallatszik a szomszéd szobákból,pl ha valaki leteszi a poharát a mosdóra,vagy reggel 3/4 5-kor nekiáll a kádba vizet engedni. A jakuzzi kifejezetten hideg,a tea mivel gondolom termálvízből van,konkrétan ihatatlan.
Royal Hotel válasza
Kedves volt vendégünk !
Mi sem értjük miért volt ilyen rossz véleménnyel rólunk, mivel a többi értékelő jobb véleménnyel van mint ön, valószínűleg nem véletlenül !
Mi szívesen beszélgettünk volna önnel is mint a többi vendéggel, de nem tudtunk , nem állt velünk szóba .
2016. október 4., Royal Hotel, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. április 21.a párjával járt itt
Még sosem jártunk Cserkeszőlőn,szerettük volna megismerni. Több napot töltöttünk a panzióban,ami tetszett benne-már aki szerette a cserkeszőlői fürdőt- a fürdő közelsége. A reggeli nagyon bőséges, de nem elég változatos. Nem kellene talán minden reggel mindent kipakolni,mert így mindig, minden nap csak ugyanabból lehet választani.
Royal Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelésüket,véleményüket!
Üdv:Royal Panzió
2016. május 12., Csontos Lajos, tulajdonos
Kiváló 2016. január 15.a párjával járt itt
Elégedettek voltunk mindennel és jó érzés volt a fürdőbe csak átsétálni.Sok féle lehetőség közül lehet választani,hogy mindenki úgy pihenjen,ahogy számára a legideálisabb.Kedvező árakkal és minőséggel találkoztunk.Minden színvonalas volt . Tetszett, a személyzet segítőkészsége,mégsem voltak tolakodóak.
Kiváló 2014. november 10.a párjával járt itt
Köszönjük az élményt, amit a panzió adott. A szoba kifogástalan volt, a kiszolgálás tökéletes, közel van a fürdőhöz, nagyon szép hely, csak ajánlani tudom! Alig várom, hogy újra visszatérhessek. A reggeli nagyon finom volt, a berendezés modern, és tiszta. A levegő felüdülés volt Nekünk, nagyon elégedettek voltunk mindennel, ami Cserkeszőlőhöz köthető! ! 5*
Kiváló 2014. október 29.a párjával járt itt
2014. okt. ben jártam férjemmel a Royal Panzióban csendes nyugodt környezetben . A panzóban tisztaság van a panzió kivül belül nagyon szép. A tulajdonos és a személyzet oly annyira vendég szerető hogy ilyennel még nem találkoztam pedig elég sokat járunk szállodába. A reggeli bőséges és hogy a kávét is felszolgálják.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - Egyéb