Cafe Frei Debrecen Főtér Debrecen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Cafe Frei Debrecen Főtér Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2023. december 2.barátokkal járt itt
A kávék istenek. Nem fogok hazudni, sem tagadni. Tényleg nagyon isteniek. Az áruk viszont rettenetesen drága ahhoz képest, amennyire picike adagot adnak. A kávézó maga viszont nagyon kellemetlen érzést kelt bennem. Szűk, sűrű, túlzsúfolt, levegőtlen, párás, biztos rendesen takarítva van, de sajnos az sem érződik....
Átlagos 2018. július 20.barátokkal járt itt
Nem akarom általánosan modortalannak és kioktatónak minősíteni a személyzetet, mert ez csak egy személyre vonatkozik. Rendelés a pultnál:udvariasság, kedvesség, no ebben nem részesültünk. Érdeklődés:"sok a vendég várjanak! Az asztalról az aktuális vendégnek kell elvinni a mosatlant, hogy a saját italát, kávéját le tudja tenni. Ja, milyen volt a kávé, már nem is emlékszünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. április 17.barátokkal járt itt
Debreceni hétvégénk egyik estéjén tértünk be a kávézóba, mivel sok embertől hallottunk már a különleges kávéikról. Este nyolc után ültünk le az egyik -sétáló utcában kihelyezett- asztalhoz. Az asztalra a "kiszolgálás a pultnál" vagy valami hasonló matrica volt ragasztva, ezért beléptem az épületbe rendelni.
Kiváló 2016. augusztus 8.családjával járt itt
A város szívében, de mégis csendes helyen van a kávézó. Optimális a helyszín kiválasztása. A nyári forróság is könnyebben elviselhető a teraszon.
A folyamat a következő: rendelés a pultnál, fizetés, a pincér kihozza a kért kávét-süteményt. Jó megoldás, hiszen a süteményt egyébként is ki kell választani, nincs várakozás a pincérre a megrendeléskor és a felszolgáláskor sem. Sajnos, a jeges kávéra a jellegtelen minősítés mondható.
Átlagos 2016. augusztus 4.egyedül járt itt
Ismerem a hálózatot, hallomásból , de most először jutok be az üzletbe, hiába, nagy előny gyalogolni. Közel 5 perce ülök az asztalnál, mire rájövök, hogy önkiszolgáló. Ezt azért nem értem, mert a pincér hölgy szaladgál ki a külső asztalokhoz, csak engem nem akar észrevenni. Kérek egy kávét, jó erősen, majd szólnak ha kész.
Cafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - Külső képCafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - Külső képCafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - BelsőCafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - EgyébCafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - Étel/italCafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - Külső képCafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - Külső kép
2016. július 15.barátokkal járt itt
A Café Frei hálózatnak a miskolci egységében nemrég jártunk, most a debreceni esett az utunkba. Egy maracujás-málnás sütit kértem, felettébb jól nézett ki, finom is volt. Az a kellemes francia stílus.
Cafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - BelsőCafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - Külső képCafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - Külső képCafe Frei Debrecen Főtér Debrecen - Étel/ital